درمانکده
دکتر فاطمه صالح

دکتر فاطمه صالح

تهران
4.7
12 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تصویری

360,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۶ مهر ساعت 09:40
آنلاین
مشاوره تلفنی

360,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۶ مهر ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر فاطمه صالح نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه صالح نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فاطمه صالح، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فاطمه صالح چیست؟

دکتر فاطمه صالح متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر فاطمه صالح چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فاطمه صالح را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فاطمه صالح مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فاطمه صالح در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فاطمه صالح رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فاطمه صالح مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه صالح چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه صالح با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فاطمه صالح

دکتر فاطمه صالح متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه صالح یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 34 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 27964 هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه صالح تهران است. شما میتوانید از دکتر فاطمه صالح خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره تصویری ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فاطمه صالح 6 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه صالح جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه صالح

دکتر فاطمه صالح دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه صالح مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه صالح متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر