درمانکده
دکتر بهناز تن آرای

دکتر بهناز تن آرای

تهران
4.9
50 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر بهناز تن آرای

مطب بین فلکه ی دوم و سوم تهرانپارس

بین فلکه ی دوم و سوم تهرانپارس - جنب داروخانه ی مینا - خیابان رحمانی - ساختمان پزشکان 120 - طبقه همکف - واحد 2

هنوز بیمارهای دکتر بهناز تن آرای نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بهناز تن آرای نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بهناز تن آرای، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بهناز تن آرای چیست؟

دکتر بهناز تن آرای متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر بهناز تن آرای چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بهناز تن آرای را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بهناز تن آرای مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بهناز تن آرای در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بهناز تن آرای رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بهناز تن آرای مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بهناز تن آرای چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهناز تن آرای با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر بهناز تن آرای

دکتر بهناز تن آرای متخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 82151 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 23 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر بهناز تن آرای: بین فلکه ی دوم و سوم تهرانپارس - جنب داروخانه ی مینا - خیابان رحمانی - ساختمان پزشکان 120 - طبقه همکف - واحد 2

تجربه دکتر بهناز تن آرای

دکتر بهناز تن آرای متخصص قلب و عروق است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر بهناز تن آرای مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر بهناز تن آرای متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر