درمانکده
دکتر اکرم پورمحمدضیاء

دکتر اکرم پورمحمدضیاء

تبریز
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 16:00
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر اکرم پورمحمدضیاء

مطب تبریز

تبریز - خیابان 17 شهریور جدید - برج سینا - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر اکرم پورمحمدضیاء نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اکرم پورمحمدضیاء نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اکرم پورمحمدضیاء، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اکرم پورمحمدضیاء چیست؟

دکتر اکرم پورمحمدضیاء متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر اکرم پورمحمدضیاء چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اکرم پورمحمدضیاء را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اکرم پورمحمدضیاء مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اکرم پورمحمدضیاء در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اکرم پورمحمدضیاء رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اکرم پورمحمدضیاء مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اکرم پورمحمدضیاء چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اکرم پورمحمدضیاء با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر اکرم پورمحمدضیاء

دکتر اکرم پورمحمدضیاء متخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 48604 یکی از پزشکان تبریز با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر اکرم پورمحمدضیاء: تبریز - خیابان 17 شهریور جدید - برج سینا - طبقه اول

تجربه دکتر اکرم پورمحمدضیاء

دکتر اکرم پورمحمدضیاء متخصص قلب و عروق است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر اکرم پورمحمدضیاء مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر اکرم پورمحمدضیاء متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر