فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان
فیلتر تخصص
not-found

پزشکی یافت نشد

سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک متخصص ارتوپدی مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص متخصص ارتوپدی مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین متخصص ارتوپدی را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای متخصص ارتوپدی را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر متخصص ارتوپدی نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص ارتوپدی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص ارتوپدی ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص ارتوپدی مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر متخصص ارتوپدی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص ارتوپدی از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر متخصص ارتوپدی مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های متخصص ارتوپدی ، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین متخصص ارتوپدی را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای متخصص ارتوپدی بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص ارتوپدی را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر متخصص ارتوپدی مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر ارتوپد در امیر آباد

دکتر ارتوپد (Orthopedist) در تشخیص، درمان و پایش بیماری‌های اسکلتی و عضلانی دانش و مهارت دارد. ماهیچه‌ها، استخوان‌ها، تاندون‌ها، رباط‌ها، مفاصل و اعصاب همگی بخشی از دستگاه اسکلتی و عضلانی بدن به‌شمار می‌روند. این متخصصان در مدیریت درد، بهبود دامنه حرکتی مفاصل و درمان آسیب‌ها به بیماران کمک می‌کنند.

لیست پزشکان متخصص ارتوپد در امیر آباد

می‌توانید اطلاعات بهترین پزشکان متخصص ارتوپد در امیر آباد را در لیست پزشکان درمانکده مشاهده کنید. درمانکده سعی کرده است تا لیستی از پزشکان متخصص ارتوپد در امیر آباد را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید در کوتا‌ه‌ترین زمان ممکن، از بهترین دکتر ارتوپد در امیر آباد نوبت ویزیت حضوری دریافت کنید. تنها کافی است به سایت درمانکده مراجعه کنید تا به اطلاعات معتبر و به‌روز پزشکان دسترسی داشته باشید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص ارتوپد

دلایل مراجعه به دکتر ارتوپد بسیار زیاد است؛ اما از رایج‌ترین آن‌ها می‌توان به بیماری‌های زیر اشاره کرد:
 • زانودرد
 • کمر درد
 • پا درد
 • درد شانه
 • دیسک کمر
 • درد لگن
 • نرمی استخوان
 • پوکی استخوان
 • پاهای چنبری
 • آسیب‌های ورزشی
 • بیماری‌های مربوط به ستون فقرات مانند تغییر شکل آن
 • شکستگی استخوان
 • کشیدگی عضلات
 • رگ به رگ شدن مفاصل
 • دررفتگی استخوان
 • عفونت استخوان و مفصل (استئومیلیت)
 • آرتروز
 • بیماری‌های مادرزادی استخوان و مفاصل

دکتر ارتوپد خوب در امیر آباد چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

متخصص ارتوپد در امیر آباد می‌تواند در درمان انواع دردهای استخوانی، مفصلی و عضلانی به شما کمک کند. با بروز هرگونه آسیب به تاندون و لیگامان‌ها (رباط‌ها) لازم است به این متخصصان مراجعه کنید. اگر در این زمینه به مشاوره نیاز دارید، می‌توانید همین حالا از خدمات مشاوره آنلاین پزشکان متخصص درمانکده استفاده کنید. مشاوره آنلاین به درخواست شما به صورت متنی، صوتی و تصویری انجام می‌شود. این خدمت محدودیت مکانی ندارد؛ یعنی اگر ساکن امیر آباد هستید می‌توانید با یک دکتر ارتوپد در تهران یا سایر شهرها مشاوره داشته باشید.

بهترین متخصص ارتوپد در امیر آباد

درمانکده ادعا نمی‌کند که می‌تواند بهترین دکتر ارتوپد در امیر آباد را به شما معرفی کند. نظرات و بازخوردهای کاربران است که مشخص می‌کند کدام پزشک بیشترین و بهترین میزان رضایتمندی بین مراجعه‌کنندگان خود را داشته است. درمانکده نظرات کاربران را به طور کامل در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر ارتوپد در امیر آباد

برای دریافت نوبت آنلاین از دکتر ارتوپد در امیر آباد از طریق سایت درمانکده، لطفا مراحل زیر را طی کنید:
 • وارد سایت درمانکده شوید.
 • در قسمت بالای سایت، نام تخصص را نوشته و جستجو کنید.
 • لیست پزشکان و اطلاعات آن‌ها را مطالعه و براساس آن پزشک متخصص را انتخاب کنید.
 • روی دکمه رزرو آنلاین نوبت کلیک و روز و ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص ارتوپد درمانکده در امیر آباد

هزینه ویزیت دکتر فوق تخصص ارتوپد در امیر آباد که از طریق سایت درمانکده از بیمار دریافت می‌شود، هزینه واقعی پزشک متخصص است و درمانکده هیچ کمیسیونی بابت رزرو نوبت ویزیت حضوری از بیمار دریافت نمی‌کند. این هزینه با توجه به تخصص پزشک و تعرفه آن متفاوت است.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر ارتوپدی در شهرانفوق تخصص ارتوپدی در پل رومیمتخصص ارتوپدی در بلوار کشاورزدکتر ارتوپدی در اکباتانفوق تخصص ارتوپدی در مرکز تهرانمتخصص ارتوپدی در صادقیهدکتر ارتوپدی در شرق تهرانفوق تخصص ارتوپدی در سهروردیمتخصص ارتوپدی در فرمانیهدکتر ارتوپدی در قلهکفوق تخصص ارتوپدی در جنوب تهرانمتخصص ارتوپدی در شمال تهراندکتر ارتوپدی در جوان مرد قصابفوق تخصص ارتوپدی در نیاورانمتخصص ارتوپدی در ستارخاندکتر ارتوپدی در دهکده المپیکفوق تخصص ارتوپدی در دولت آبادمتخصص ارتوپدی در تهرانسردکتر ارتوپدی در زعفرانیهفوق تخصص ارتوپدی در تجریشمتخصص ارتوپدی در امام حسیندکتر ارتوپدی در پیروزیفوق تخصص ارتوپدی در میردامادمتخصص ارتوپدی در تهرانپارسدکتر ارتوپدی در جیحونفوق تخصص ارتوپدی در غرب تهرانمتخصص ارتوپدی در ونکدکتر ارتوپدی در شهرک ولیعصرفوق تخصص ارتوپدی در مرزدارانمتخصص ارتوپدی در میدان ولیعصردکتر ارتوپدی در جردنفوق تخصص ارتوپدی در ظفرمتخصص ارتوپدی در گاندیدکتر ارتوپدی در یوسف آبادفوق تخصص ارتوپدی در پونکمتخصص ارتوپدی در نارمکدکتر ارتوپدی در گیشافوق تخصص ارتوپدی در نازی آبادبهترین پزشکان امیر آباد