فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان فرمانیه
فیلتر تخصص

دکتر متخصص ارتوپدی در فرمانیه

کیارش بصیری
متخصص ارتوپدی
13 سال تجربه
تهران، فرمانیه

اولین نوبت:

4 اردیبهشت ساعت 18:00
فرشاد ابوالقاسم زاده
فلوشیپ جراحی تومورهای سیستم اسکلتی و عضلانی
تهران، خیابان فرمانیه(شهید لواسانی)
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک متخصص ارتوپدی فرمانیه مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های درد استخوان، آرتروز، پوکی استخوان، قوز، گودی کمر، کمر درد و... می‌توانید به متخصص متخصص ارتوپدی فرمانیه مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین متخصص ارتوپدی فرمانیه را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای متخصص ارتوپدی فرمانیه را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر متخصص ارتوپدی فرمانیه نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص ارتوپدی فرمانیه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص ارتوپدی فرمانیه ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص ارتوپدی فرمانیه مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر متخصص ارتوپدی فرمانیه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص ارتوپدی فرمانیه از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر متخصص ارتوپدی فرمانیه مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های متخصص ارتوپدی فرمانیه، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین متخصص ارتوپدی فرمانیه را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای متخصص ارتوپدی فرمانیه بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص ارتوپدی فرمانیه را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر متخصص ارتوپدی فرمانیه مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر ارتوپد در فرمانیه

دکتر ارتوپد (Orthopedist) در تشخیص، درمان و پایش بیماری‌های اسکلتی و عضلانی دانش و مهارت دارد. ماهیچه‌ها، استخوان‌ها، تاندون‌ها، رباط‌ها، مفاصل و اعصاب همگی بخشی از دستگاه اسکلتی و عضلانی بدن به‌شمار می‌روند. این متخصصان در مدیریت درد، بهبود دامنه حرکتی مفاصل و درمان آسیب‌ها به بیماران کمک می‌کنند.

لیست پزشکان متخصص ارتوپد در فرمانیه

می‌توانید اطلاعات بهترین پزشکان متخصص ارتوپد در فرمانیه را در لیست پزشکان درمانکده مشاهده کنید. درمانکده سعی کرده است تا لیستی از پزشکان متخصص ارتوپد در فرمانیه را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید در کوتا‌ه‌ترین زمان ممکن، از بهترین دکتر ارتوپد در فرمانیه نوبت ویزیت حضوری دریافت کنید. تنها کافی است به سایت درمانکده مراجعه کنید تا به اطلاعات معتبر و به‌روز پزشکان دسترسی داشته باشید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص ارتوپد

دلایل مراجعه به دکتر ارتوپد بسیار زیاد است؛ اما از رایج‌ترین آن‌ها می‌توان به بیماری‌های زیر اشاره کرد:
 • زانودرد
 • کمر درد
 • پا درد
 • درد شانه
 • دیسک کمر
 • درد لگن
 • نرمی استخوان
 • پوکی استخوان
 • پاهای چنبری
 • آسیب‌های ورزشی
 • بیماری‌های مربوط به ستون فقرات مانند تغییر شکل آن
 • شکستگی استخوان
 • کشیدگی عضلات
 • رگ به رگ شدن مفاصل
 • دررفتگی استخوان
 • عفونت استخوان و مفصل (استئومیلیت)
 • آرتروز
 • بیماری‌های مادرزادی استخوان و مفاصل

دکتر ارتوپد خوب در فرمانیه چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

متخصص ارتوپد در فرمانیه می‌تواند در درمان انواع دردهای استخوانی، مفصلی و عضلانی به شما کمک کند. با بروز هرگونه آسیب به تاندون و لیگامان‌ها (رباط‌ها) لازم است به این متخصصان مراجعه کنید. اگر در این زمینه به مشاوره نیاز دارید، می‌توانید همین حالا از خدمات مشاوره آنلاین پزشکان متخصص درمانکده استفاده کنید. مشاوره آنلاین به درخواست شما به صورت متنی، صوتی و تصویری انجام می‌شود. این خدمت محدودیت مکانی ندارد؛ یعنی اگر ساکن فرمانیه هستید می‌توانید با یک دکتر ارتوپد در تهران یا سایر شهرها مشاوره داشته باشید.

بهترین متخصص ارتوپد در فرمانیه

درمانکده ادعا نمی‌کند که می‌تواند بهترین دکتر ارتوپد در فرمانیه را به شما معرفی کند. نظرات و بازخوردهای کاربران است که مشخص می‌کند کدام پزشک بیشترین و بهترین میزان رضایتمندی بین مراجعه‌کنندگان خود را داشته است. درمانکده نظرات کاربران را به طور کامل در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر ارتوپد در فرمانیه

برای دریافت نوبت آنلاین از دکتر ارتوپد در فرمانیه از طریق سایت درمانکده، لطفا مراحل زیر را طی کنید:
 • وارد سایت درمانکده شوید.
 • در قسمت بالای سایت، نام تخصص را نوشته و جستجو کنید.
 • لیست پزشکان و اطلاعات آن‌ها را مطالعه و براساس آن پزشک متخصص را انتخاب کنید.
 • روی دکمه رزرو آنلاین نوبت کلیک و روز و ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص ارتوپد درمانکده در فرمانیه

هزینه ویزیت دکتر فوق تخصص ارتوپد در فرمانیه که از طریق سایت درمانکده از بیمار دریافت می‌شود، هزینه واقعی پزشک متخصص است و درمانکده هیچ کمیسیونی بابت رزرو نوبت ویزیت حضوری از بیمار دریافت نمی‌کند. این هزینه با توجه به تخصص پزشک و تعرفه آن متفاوت است.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
متخصص ارتوپدی در شمال تهرانمتخصص ارتوپدی در شرق تهرانمتخصص ارتوپدی در غرب تهرانمتخصص ارتوپدی در جنوب تهرانمتخصص ارتوپدی در مرکز تهرانمتخصص ارتوپدی در دهکده المپیکمتخصص ارتوپدی در امام حسینمتخصص ارتوپدی در میردامادمتخصص ارتوپدی در پیروزیمتخصص ارتوپدی در اکباتانمتخصص ارتوپدی در صادقیهمتخصص ارتوپدی در پونکمتخصص ارتوپدی در تجریشمتخصص ارتوپدی در جوان مرد قصابمتخصص ارتوپدی در قلهکمتخصص ارتوپدی در شهرانمتخصص ارتوپدی در تهرانسرمتخصص ارتوپدی در گیشامتخصص ارتوپدی در بلوار کشاورزمتخصص ارتوپدی در نارمکمتخصص ارتوپدی در زعفرانیهمتخصص ارتوپدی در مرزدارانمتخصص ارتوپدی در نازی آبادمتخصص ارتوپدی در جردنمتخصص ارتوپدی در ونکمتخصص ارتوپدی در شهرک ولیعصرمتخصص ارتوپدی در میدان ولیعصرمتخصص ارتوپدی در یوسف آبادمتخصص ارتوپدی در تهرانپارسمتخصص ارتوپدی در ستارخانمتخصص ارتوپدی در امیر آبادمتخصص ارتوپدی در جیحونمتخصص ارتوپدی در سهروردیمتخصص ارتوپدی در ظفرمتخصص ارتوپدی در پل رومیمتخصص ارتوپدی در نیاورانمتخصص ارتوپدی در دولت آبادمتخصص ارتوپدی در گاندیبهترین پزشکان فرمانیه