نوبت دهی دکتر امین حمیدزاده خیاوی  متخصص ارتوپدی

دکتر امین حمیدزاده خیاوی

متخصص ارتوپدی
شماره نظام پزشکی : 87644
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 10سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر امین حمیدزاده خیاوی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر امین حمیدزاده خیاوی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر امین حمیدزاده خیاوی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر امین حمیدزاده خیاوی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر امین حمیدزاده خیاوی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر امین حمیدزاده خیاوی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر امین حمیدزاده خیاوی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر امین حمیدزاده خیاوی

دکتر امین حمیدزاده خیاوی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امین حمیدزاده خیاوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 87644 هستند. آدرس مطب دکتر امین حمیدزاده خیاوی تهران است. شما میتوانید از دکتر امین حمیدزاده خیاوی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر امین حمیدزاده خیاوی 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر امین حمیدزاده خیاوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امین حمیدزاده خیاوی

دکتر امین حمیدزاده خیاوی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امین حمیدزاده خیاوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امین حمیدزاده خیاوی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.