درمانکده
دکتر سید علی موسوی

دکتر سید علی موسوی

تهران
4.6
27 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00

آدرس مطب دکتر سید علی موسوی

مطب سعادت آباد

سعادت آباد- بالاتر از میدان کاج- ساختمان میلاد کاج- طبقه 1- واحد 116 ( لطفا در زمان مراجعه به مطب حداقل ۳ ساعت زمان انتظار را در نظر داشته باشید. سپاس از صبوری شما)

هنوز بیمارهای دکتر سید علی موسوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب آقای دکتر سید علی موسوی

gallery-314
gallery-315
gallery-504
gallery-505
gallery-506
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید علی موسوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید علی موسوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید علی موسوی چیست؟

دکتر سید علی موسوی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر سید علی موسوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید علی موسوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید علی موسوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید علی موسوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید علی موسوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید علی موسوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید علی موسوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید علی موسوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید علی موسوی

دکتر سید علی موسوی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به شماره نظام پزشکی 34587 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 23 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر سید علی موسوی: سعادت آباد- بالاتر از میدان کاج- ساختمان میلاد کاج- طبقه 1- واحد 116 ( لطفا در زمان مراجعه به مطب حداقل ۳ ساعت زمان انتظار را در نظر داشته باشید. سپاس از صبوری شما)

تجربه دکتر سید علی موسوی

دکتر سید علی موسوی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید علی موسوی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید علی موسوی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر