درمانکده
دکتر شاهرخ موسوی

دکتر شاهرخ موسوی

تهران
4.4
9 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شاهرخ موسوی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شاهرخ موسوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شاهرخ موسوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شاهرخ موسوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شاهرخ موسوی چیست؟

دکتر شاهرخ موسوی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر شاهرخ موسوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شاهرخ موسوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شاهرخ موسوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شاهرخ موسوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شاهرخ موسوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شاهرخ موسوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شاهرخ موسوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شاهرخ موسوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر شاهرخ موسوی

دکتر شاهرخ موسوی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به شماره نظام پزشکی 166276 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 35 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر شاهرخ موسوی

دکتر شاهرخ موسوی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی و متخصص داخلی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر شاهرخ موسوی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر شاهرخ موسوی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر