درمانکده
دکتر لیلا طهماسبی

دکتر لیلا طهماسبی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:00
مشاوره تلفنی

550,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر لیلا طهماسبی

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی - بالاتر از بلوار میرداماد - کوچه فلسفی - پلاک 5 - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر لیلا طهماسبی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر لیلا طهماسبی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر لیلا طهماسبی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر لیلا طهماسبی چیست؟

دکتر لیلا طهماسبی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر لیلا طهماسبی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر لیلا طهماسبی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر لیلا طهماسبی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر لیلا طهماسبی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر لیلا طهماسبی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر لیلا طهماسبی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر لیلا طهماسبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا طهماسبی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر لیلا طهماسبی

دکتر لیلا طهماسبی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر لیلا طهماسبی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 114274 هستند. آدرس مطب دکتر لیلا طهماسبی خیابان شریعتی - بالاتر از بلوار میرداماد - کوچه فلسفی - پلاک 5 - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر لیلا طهماسبی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر لیلا طهماسبی 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر لیلا طهماسبی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر لیلا طهماسبی

دکتر لیلا طهماسبی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر لیلا طهماسبی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر لیلا طهماسبی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر