درمانکده
دکتر مصطفی سخاوت

دکتر مصطفی سخاوت

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مصطفی سخاوت به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مصطفی سخاوت نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مصطفی سخاوت نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مصطفی سخاوت، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مصطفی سخاوت چیست؟

دکتر مصطفی سخاوت متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر مصطفی سخاوت چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مصطفی سخاوت را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مصطفی سخاوت مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مصطفی سخاوت در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مصطفی سخاوت رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مصطفی سخاوت مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی سخاوت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی سخاوت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر مصطفی سخاوت

دکتر مصطفی سخاوت متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مصطفی سخاوت یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 25 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 45048 هستند. آدرس مطب دکتر مصطفی سخاوت تهران است. شما میتوانید از دکتر مصطفی سخاوت خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مصطفی سخاوت جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مصطفی سخاوت

دکتر مصطفی سخاوت دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مصطفی سخاوت مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مصطفی سخاوت متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر