درمانکده
دکتر مریم شجاع صفار

دکتر مریم شجاع صفار

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

65,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 20:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر مریم شجاع صفار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم شجاع صفار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم شجاع صفار، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم شجاع صفار چیست؟

دکتر مریم شجاع صفار متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم شجاع صفار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم شجاع صفار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم شجاع صفار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم شجاع صفار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم شجاع صفار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم شجاع صفار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم شجاع صفار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم شجاع صفار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مریم شجاع صفار

دکتر مریم شجاع صفار متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم شجاع صفار یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر مریم شجاع صفار تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم شجاع صفار خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مریم شجاع صفار 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مریم شجاع صفار جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم شجاع صفار

دکتر مریم شجاع صفار دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم شجاع صفار مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم شجاع صفار متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر