درمانکده
دکتر کبری دوستعلی

دکتر کبری دوستعلی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
مشاوره متنی

110,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

110,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 17:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر کبری دوستعلی

مطب ستارخان

ستارخان - تهران ویلا - کوچه رئیس زاده - ساختمان پزشکان یاس - طبقه 4

هنوز بیمارهای دکتر کبری دوستعلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر کبری دوستعلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر کبری دوستعلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر کبری دوستعلی چیست؟

دکتر کبری دوستعلی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر کبری دوستعلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر کبری دوستعلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر کبری دوستعلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر کبری دوستعلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر کبری دوستعلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر کبری دوستعلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر کبری دوستعلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کبری دوستعلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر کبری دوستعلی

دکتر کبری دوستعلی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر کبری دوستعلی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 11 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 96044 هستند. آدرس مطب دکتر کبری دوستعلی ستارخان - تهران ویلا - کوچه رئیس زاده - ساختمان پزشکان یاس - طبقه 4 است. شما میتوانید از دکتر کبری دوستعلی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر کبری دوستعلی 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر کبری دوستعلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر کبری دوستعلی

دکتر کبری دوستعلی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر کبری دوستعلی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر کبری دوستعلی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر