درمانکده
دکتر شیده شاکرزاده

دکتر شیده شاکرزاده

تهران
4.7
19 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

140,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر شیده شاکرزاده

مطب خیابان پیروزی

خیابان پیروزی - سه راه سلیمانیه - جنب پمپ بنزین - طبقه فوقانی بانک ملت - پلاک ۵۹۹ - طبقه سوم - واحد ۹

هنوز بیمارهای دکتر شیده شاکرزاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شیده شاکرزاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شیده شاکرزاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شیده شاکرزاده چیست؟

دکتر شیده شاکرزاده متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر شیده شاکرزاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شیده شاکرزاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شیده شاکرزاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شیده شاکرزاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شیده شاکرزاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شیده شاکرزاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شیده شاکرزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شیده شاکرزاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شیده شاکرزاده

دکتر شیده شاکرزاده متخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 73367 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 22 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر شیده شاکرزاده: خیابان پیروزی - سه راه سلیمانیه - جنب پمپ بنزین - طبقه فوقانی بانک ملت - پلاک ۵۹۹ - طبقه سوم - واحد ۹

تجربه دکتر شیده شاکرزاده

دکتر شیده شاکرزاده متخصص قلب و عروق است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر شیده شاکرزاده مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر شیده شاکرزاده متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر