درمانکده
دکتر ویدا صفارفر

دکتر ویدا صفارفر

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

105,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 16:30

آدرس مطب دکتر ویدا صفارفر

مطب تهران

تهران - خیابیان پیروزی - روبروی مترو نبرد - بین خیابان دهقان و محصل - مجتمع پزشکان بزرگمهر - طبقه 3 - واحد 6

هنوز بیمارهای دکتر ویدا صفارفر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ویدا صفارفر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ویدا صفارفر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ویدا صفارفر چیست؟

دکتر ویدا صفارفر متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر ویدا صفارفر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ویدا صفارفر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ویدا صفارفر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ویدا صفارفر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ویدا صفارفر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ویدا صفارفر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ویدا صفارفر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ویدا صفارفر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ویدا صفارفر

دکتر ویدا صفارفر متخصص بیماری های عفونی و تب دار از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ویدا صفارفر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 109850 هستند. آدرس مطب دکتر ویدا صفارفر تهران - خیابیان پیروزی - روبروی مترو نبرد - بین خیابان دهقان و محصل - مجتمع پزشکان بزرگمهر - طبقه 3 - واحد 6 است. شما میتوانید از دکتر ویدا صفارفر خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ویدا صفارفر 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر ویدا صفارفر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ویدا صفارفر

دکتر ویدا صفارفر دارای مدرک متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ویدا صفارفر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ویدا صفارفر متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر