دکتر ویدا صفارفر

دکتر ویدا صفارفر

تهران
غیر فعال

نوبت های دکتر ویدا صفارفر به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ویدا صفارفر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر ویدا صفارفر نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر ویدا صفارفر وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر ویدا صفارفر چیست؟

دکتر ویدا صفارفر متخصص متخصص بیماری های عفونی و تب دار است. بیماران بسیاری برای درمان آنفولانزا، ایدز، واکسیناسیون، هپاتیت، سینوزیت به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر ویدا صفارفر رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر ویدا صفارفر چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر ویدا صفارفر چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر ویدا صفارفر مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر ویدا صفارفر، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر ویدا صفارفر

دکتر ویدا صفارفر متخصص بیماری های عفونی و تب دار به شماره نظام پزشکی 109850 یکی از متخصصان تهران با بیش از 16 سال سابقه کاری است.اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های آنفولانزا,ایدز,واکسیناسیون,هپاتیت,سینوزیت به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر ویدا صفارفر استفاده کنید. در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر ویدا صفارفر تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر