درمانکده
دکتر مهدی کرمی پور

دکتر مهدی کرمی پور

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

45,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

65,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 08:30
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر مهدی کرمی پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهدی کرمی پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهدی کرمی پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهدی کرمی پور چیست؟

دکتر مهدی کرمی پور متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر مهدی کرمی پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهدی کرمی پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهدی کرمی پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهدی کرمی پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهدی کرمی پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهدی کرمی پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی کرمی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی کرمی پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهدی کرمی پور

دکتر مهدی کرمی پور متخصص بیماری های عفونی و تب دار به شماره نظام پزشکی 112959 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 9 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر مهدی کرمی پور

دکتر مهدی کرمی پور متخصص بیماری های عفونی و تب دار است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مهدی کرمی پور مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مهدی کرمی پور متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر