دکتر آرمین وزیریان

دکتر آرمین وزیریان

تهران
4.7
25 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ شهریور ساعت 16:00
مشاوره تلفنی

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۶ شهریور ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر آرمین وزیریان

مطب تهرانپارس

تهرانپارس - بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس - بین 186 و 188 غربی - پلاک 308 - بالای داروخانه امین الرعایا - طبقه 3

هنوز بیمارهای دکتر آرمین وزیریان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر آرمین وزیریان نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر آرمین وزیریان چیست؟

دکتر آرمین وزیریان متخصص متخصص بیماری های عفونی و تب دار است. بیماران بسیاری برای درمان ایدز، سینوزیت، آبله مرغان، هپاتیت، تب مالت به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر آرمین وزیریان رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر آرمین وزیریان چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر آرمین وزیریان چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر آرمین وزیریان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر آرمین وزیریان، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر آرمین وزیریان

دکتر آرمین وزیریان متخصص بیماری های عفونی و تب دار به شماره نظام پزشکی 82867 یکی از متخصصان تهران با بیش از 10 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر آرمین وزیریان می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر آرمین وزیریان :

  • تهرانپارس - بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس - بین 186 و 188 غربی - پلاک 308 - بالای داروخانه امین الرعایا - طبقه 3

تجربه دکتر آرمین وزیریان

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های ایدز,سینوزیت,آبله مرغان,هپاتیت,تب مالت به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر آرمین وزیریان استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر آرمین وزیریان مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها امتیاز 4.7 داده‌اند.
مطالعه بیشتر