درمانکده
دکتر هانیه حاجی بابایی

دکتر هانیه حاجی بابایی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر هانیه حاجی بابایی

مطب بلوار مرزداران

بلوار مرزداران - خیابان تات - روبروی ورودی مترو ایستگاه مرزداران - گلدیس 14 - پلاک 4 - واحد 1

هنوز بیمارهای دکتر هانیه حاجی بابایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هانیه حاجی بابایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هانیه حاجی بابایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هانیه حاجی بابایی چیست؟

دکتر هانیه حاجی بابایی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر هانیه حاجی بابایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هانیه حاجی بابایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هانیه حاجی بابایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هانیه حاجی بابایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هانیه حاجی بابایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هانیه حاجی بابایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هانیه حاجی بابایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هانیه حاجی بابایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر هانیه حاجی بابایی

دکتر هانیه حاجی بابایی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر هانیه حاجی بابایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 144808 هستند. آدرس مطب دکتر هانیه حاجی بابایی بلوار مرزداران - خیابان تات - روبروی ورودی مترو ایستگاه مرزداران - گلدیس 14 - پلاک 4 - واحد 1 است. شما میتوانید از دکتر هانیه حاجی بابایی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر هانیه حاجی بابایی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر هانیه حاجی بابایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر هانیه حاجی بابایی

دکتر هانیه حاجی بابایی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر هانیه حاجی بابایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر هانیه حاجی بابایی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر