دکتر هانیه حاجی بابایی

دکتر هانیه حاجی بابایی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

350,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
مشاوره صوتی

350,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ اردیبهشت ساعت 20:00
آنلاین

آدرس مطب دکتر هانیه حاجی بابایی

مطب بلوار مرزداران

بلوار مرزداران - خیابان تات - روبروی ورودی مترو ایستگاه مرزداران - گلدیس 14 - پلاک 4 - واحد 1

هنوز بیمارهای دکتر هانیه حاجی بابایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر هانیه حاجی بابایی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر هانیه حاجی بابایی چیست؟

دکتر هانیه حاجی بابایی متخصص متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. بیماران بسیاری برای درمان پرخاشگری، افسردگی، فوبیا، وسواس، افکار خودکشی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر هانیه حاجی بابایی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر هانیه حاجی بابایی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر هانیه حاجی بابایی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر هانیه حاجی بابایی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر هانیه حاجی بابایی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر هانیه حاجی بابایی

دکتر هانیه حاجی بابایی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 144808 یکی از پزشکان تهران با بیش از 11 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های پرخاشگری,افسردگی,فوبیا,وسواس,افکار خودکشی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر هانیه حاجی بابایی استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر هانیه حاجی بابایی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 0.0 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر هانیه حاجی بابایی، متخصص متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر هانیه حاجی بابایی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر هانیه حاجی بابایی :
  • بلوار مرزداران - خیابان تات - روبروی ورودی مترو ایستگاه مرزداران - گلدیس 14 - پلاک 4 - واحد 1
مطالعه بیشتر