درمانکده
دکتر مریم حجازی شیرمرد

دکتر مریم حجازی شیرمرد

تهران
4.6
48 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مریم حجازی شیرمرد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مریم حجازی شیرمرد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم حجازی شیرمرد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم حجازی شیرمرد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم حجازی شیرمرد چیست؟

دکتر مریم حجازی شیرمرد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم حجازی شیرمرد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم حجازی شیرمرد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم حجازی شیرمرد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم حجازی شیرمرد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم حجازی شیرمرد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم حجازی شیرمرد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم حجازی شیرمرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم حجازی شیرمرد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مریم حجازی شیرمرد

دکتر مریم حجازی شیرمرد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم حجازی شیرمرد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 122558 هستند. آدرس مطب دکتر مریم حجازی شیرمرد تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم حجازی شیرمرد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مریم حجازی شیرمرد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم حجازی شیرمرد

دکتر مریم حجازی شیرمرد دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم حجازی شیرمرد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم حجازی شیرمرد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر