درمانکده
دکتر مریم طالعی خطیبی

دکتر مریم طالعی خطیبی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر مریم طالعی خطیبی

مطب امیرآباد شمالی

امیرآباد شمالی، بالاتر از پمپ بنزین ، نبش کوچه زمرد، پلاک 1693، طبقه سوم، واحد 7

هنوز بیمارهای دکتر مریم طالعی خطیبی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم طالعی خطیبی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم طالعی خطیبی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم طالعی خطیبی چیست؟

دکتر مریم طالعی خطیبی دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم طالعی خطیبی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم طالعی خطیبی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم طالعی خطیبی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم طالعی خطیبی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم طالعی خطیبی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم طالعی خطیبی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم طالعی خطیبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم طالعی خطیبی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مریم طالعی خطیبی

دکتر مریم طالعی خطیبی دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم طالعی خطیبی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 114074 هستند. آدرس مطب دکتر مریم طالعی خطیبی امیرآباد شمالی، بالاتر از پمپ بنزین ، نبش کوچه زمرد، پلاک 1693، طبقه سوم، واحد 7 است. شما میتوانید از دکتر مریم طالعی خطیبی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مریم طالعی خطیبی 13 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مریم طالعی خطیبی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم طالعی خطیبی

دکتر مریم طالعی خطیبی دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم طالعی خطیبی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم طالعی خطیبی دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر