فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان مرکز تهران
فیلتر تخصص

دکتر دندانپزشک در مرکز تهران

مریم طالعی خطیبی
دکترای حرفه ای دندانپزشک
18 سال تجربه
تهران، کارگرشمالی

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 15:00
حسین شکرریز
دکترای حرفه ای دندانپزشک
22 سال تجربه
تهران، خیابان طالقانی

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 10:00
رضا سلمان ماهینی
دکترای حرفه ای دندانپزشک
21 سال تجربه
تهران، خیابان شهید مفتح(از میدان هفت تیر تا خیابان انقلاب)

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 14:00
احسان شعبان پور
دکترای حرفه ای دندانپزشک
18 سال تجربه
تهران، روبروی بیمارستان تهران کلینیک

اولین نوبت:

12 اردیبهشت ساعت 16:30
امیرحسین عباسیان راد
عمومی دندانپزشک
تهران، خیابان اسکندری جنوبی
نوبت فعال ندارد
سمیر علی آبادی
عمومی دندانپزشک
تهران، خیابان سهروردی شمالی
نوبت فعال ندارد
علیرضا غفارزاده نمازی
عمومی دندانپزشک
تهران، امیرآباد شمالی
نوبت فعال ندارد
مهرداد گیتی پیما
عمومی دندانپزشک
تهران، خیابان سهروردی شمالی
نوبت فعال ندارد
مهران آقاگلی
متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت
تهران، ونک
نوبت فعال ندارد
مهدی حسینیان
متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت
تهران، خیابان ولیعصر
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک دندانپزشک مرکز تهران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های پوسیدگی دندان، ایمپلنت، عصب کشی، پر کردن دندان، دندانپزشکی زیبایی، دندانپزشکی کودکان و... می‌توانید به متخصص دندانپزشک مرکز تهران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین دندانپزشک مرکز تهران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای دندانپزشک مرکز تهران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر دندانپزشک مرکز تهران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دندانپزشک مرکز تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دندانپزشک مرکز تهران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از دندانپزشک مرکز تهران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر دندانپزشک مرکز تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دندانپزشک مرکز تهران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر دندانپزشک مرکز تهران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های دندانپزشک مرکز تهران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین دندانپزشک مرکز تهران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای دندانپزشک مرکز تهران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری دندانپزشک مرکز تهران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر دندانپزشک مرکز تهران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر دندانپزشک در مرکز تهران

همه ما برای درمان مشکلات مربوط به دهان و دندان در هر سنی به دندانپزشک نیاز داریم. آشنایی با یک دکتر دندانپزشک خوب در مرکز تهران به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن ناهنجاری‌ها و بیماری‌های مربوط به لثه و دندان را درمان کنید و دچار مشکل نشوید.

لیست پزشکان متخصص دندانپزشک در مرکز تهران

پیدا کردن یک دندانپزشک خوب در مرکز تهران، از میان تعداد زیادی از متخصصین کار چندان ساده‌ای نیست. درمانکده لیستی از بهترین متخصصین دندانپزشک در مرکز تهران را برای شما فراهم کرده است. متخصصینی که با درمانکده همکاری می‌کنند، همگی تخصص و تجربه زیادی در کار خود دارند. شما می‌توانید قبل از انتخاب متخصص مورد نظرتان ابتدا رزومه، تجربه کاری و همچنین نظرات سایر کاربران را در مورد پزشک مورد نظرتان مطالعه کنید و بعد دندانپزشک مورد نظرتان را انتخاب کنید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص دندانپزشک

مراجعه به دندانپزشک و انجام معاینه‌های منظم می‌تواند به حفظ سلامت دندان‌ها و لثه‌ها کمک کند. این کار می‌تواند از بروز بیماری‌های دهان و لثه جلوگیری کند و به تشخیص و درمان به‌موقع مشکلات مربوط به دهان و دندان کمک کند. از طرف دیگر دندانپزشک می‌تواند در درمان دردها، التهابات دهان و لثه، ترمیم دندان‌ها و مشکلات دهانی دیگر نیز به شما کمک کند.

دکتر دندانپزشک خوب در مرکز تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یک دکتر دندانپزشک خوب در مرکز تهران می‌تواند مجموعه‌ای از خدمات دندانپزشکی را به شما ارائه دهد. در ادامه به برخی از خدماتی که توسط یک دکتر دندانپزشک خوب در مرکز تهران ارائه می‌شود، اشاره شده است. ۱- معاینه و تشخیص دکتر دندانپزشک می‌تواند دهان و دندان‌های شما را معاینه کرده و وضعیت سلامت دندان‌ها و لثه‌ها را تشخیص ‌دهد. ۲- جرم‌گیری و تمیزی دندان‌ها یک دکتر دندانپزشک خوب در مرکز تهران می‌تواند با جرمگیری دندان، پلاک‌ها و جرم‌های روی دندان را از بین ببرد و به درمان بیماری‌های لثه‌ای و بوی بد دهان کمک کند. ۳- درمان و ترمیم دندان‌ها اگر شما به دندان درد مبتلا هستید، دکتر دندانپزشک در مرکز تهران می‌تواند با اقدامانی مثل پر کردن دندان و یا ترمیم پرکرده‌های قدیمی یا عصب‌کشی دندان مشکل را برطرف کند. ۴- ایمپلنت دندانی در صورتی که یک یا چند دندان خود را از دست داده‌اید، دکتر دندانپزشک در مرکز تهران می‌تواند با روش ایمپلنت، دندانی را به صورت ثابت یا متحرک‌ برای شما جایگزین کند. ۵- ارتودنسی اگر دندان‌های شما نامرتب هستند و یا با مشکلات مربوط به فک روبرو هستید، می‌توانید با کمک ارتودنسی این مشکلات را برطرف کنید. ۶- جراحی دهان و فک‌ها برخی از پزشکان دندانپزشک متخصص می‌توانند مراقبت‌ها و جراحی‌های پیچیده را برای خارج کردن دندان‌های عقل و جراحی لثه‌ها انجام دهند. ۷- آموزش بهداشت دهان دکتر دندانپزشک می‌تواند به شما در مورد روش‌های بهتر مراقبت از دهان و دندان‌ها آموزش دهد و نکات مهم را برای حفظ سلامت دهان به شما بیاموزد.

بهترین دکتر دندانپزشک در مرکز تهران

بهترین دکتر دندانپزشک در مرکز تهران باید ویژگی‌های متمایزی داشته باشد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است.
 • تخصص و تجربه
 • مهارت‌های کلینیکی
 • استفاده از تکنولوژی‌های مدرن
 • دقت و حوصله زیاد
 • ارتباط موثر با بیماران
 • قدرت تشخیص بالا برای درمان
 • پیگیری پس از درمان

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر دندانپزشک در مرکز تهران

برای دریافت نوبت آنلاین بهترین دکتر دندانپزشک در مرکز تهران از طریق درمانکده باید مراحل زیر را دنبال کنید.
 • وارد وب‌سایت درمانکده شوید و در قسمت جستجو، دندانپزشک را سرچ کنید.
 • در قسمت فیلترها، مرکز تهران را انتخاب کنید.
 • حال می‌توانید لیستی از بهترین متخصصین دندانپزشک مرکز تهران را مشاهده کنید.
 • پزشک مورد نظرتان را پیدا کنید و روی گزینه دریافت نوبت کلیک کنید.
 • تاریخ و زمان دقیق حضور در مطب را انتخاب و نوبت خود را رزرو کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص دندانپزشک درمانکده در مرکز تهران

هزینه نوبت‌گیری از دکتر دندانپزشک در مرکز تهران از طریق سایت درمانکده طبق تعرفه رایج مشخص شده است و مجموعه درمانکده هیچ هزینه اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. برای نوبت‌گیری از اغلب دکترها در درمانکده باید هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید. برای رزرو نوبت برخی از دندانپزشکان نیز نیازی به پرداخت هیچ مبلغی نیست و شما می‌توانید هزینه ویزیت را به صورت حضوری پرداخت کنید. در برخی موارد نیز می‌توانید بخشی از مبلغ را به صورت آنلاین و باقی‌مانده را به صورت حضوری در مطب پرداخت کنید.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دندانپزشک در شمال تهراندندانپزشک در شرق تهراندندانپزشک در غرب تهراندندانپزشک در جنوب تهراندندانپزشک در دهکده المپیکدندانپزشک در امام حسیندندانپزشک در میرداماددندانپزشک در پیروزیدندانپزشک در اکباتاندندانپزشک در صادقیهدندانپزشک در پونکدندانپزشک در تجریشدندانپزشک در جوان مرد قصابدندانپزشک در قلهکدندانپزشک در شهراندندانپزشک در تهرانسردندانپزشک در گیشادندانپزشک در بلوار کشاورزدندانپزشک در نارمکدندانپزشک در زعفرانیهدندانپزشک در مرزداراندندانپزشک در نازی آباددندانپزشک در جردندندانپزشک در ونکدندانپزشک در شهرک ولیعصردندانپزشک در میدان ولیعصردندانپزشک در یوسف آباددندانپزشک در فرمانیهدندانپزشک در تهرانپارسدندانپزشک در ستارخاندندانپزشک در امیر آباددندانپزشک در جیحوندندانپزشک در سهروردیدندانپزشک در ظفردندانپزشک در پل رومیدندانپزشک در نیاوراندندانپزشک در دولت آباددندانپزشک در گاندیبهترین پزشکان مرکز تهران