درمانکده
دکتر ندا کبریائی

دکتر ندا کبریائی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:00

آدرس مطب دکتر ندا کبریائی

مطب تهران

تهران، سعادت آباد، خیابان بخشایش ، خیابان 15 غربی(میرزائی) ، پلاک 9، ساختمان پزشکان سینام، واحد 16 شرقی

هنوز بیمارهای دکتر ندا کبریائی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب خانم دکتر ندا کبریائی

gallery-981
gallery-982
gallery-983
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ندا کبریائی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ندا کبریائی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ندا کبریائی چیست؟

دکتر ندا کبریائی دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر ندا کبریائی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ندا کبریائی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ندا کبریائی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ندا کبریائی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ندا کبریائی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ندا کبریائی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ندا کبریائی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ندا کبریائی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ندا کبریائی

دکتر ندا کبریائی دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ندا کبریائی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 18 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 104508 هستند. آدرس مطب دکتر ندا کبریائی تهران، سعادت آباد، خیابان بخشایش ، خیابان 15 غربی(میرزائی) ، پلاک 9، ساختمان پزشکان سینام، واحد 16 شرقی است. شما میتوانید از دکتر ندا کبریائی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ندا کبریائی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر ندا کبریائی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ندا کبریائی

دکتر ندا کبریائی دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ندا کبریائی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ندا کبریائی دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر