درمانکده
دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده

دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده

تهران
4.7
6 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده چیست؟

دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده فلوشیپ جراحی تومورهای سیستم اسکلتی و عضلانی هستند.

زودترین نوبت دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده

دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده فلوشیپ جراحی تومورهای سیستم اسکلتی و عضلانی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 97933 هستند. آدرس مطب دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده

دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده دارای مدرک فلوشیپ جراحی تومورهای سیستم اسکلتی و عضلانی و متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده فلوشیپ جراحی تومورهای سیستم اسکلتی و عضلانی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر