نوبت دهی دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده  فلوشیپ جراحی تومورهای سیستم اسکلتی و عضلانی

دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده

فلوشیپ جراحی تومورهای سیستم اسکلتی و عضلانی
شماره نظام پزشکی : 97933
تجربه 13سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده چقدر است؟

دربارۀ دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده

دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده فلوشیپ جراحی تومورهای سیستم اسکلتی و عضلانی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 97933 هستند. آدرس مطب دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده

دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده دارای مدرک فلوشیپ جراحی تومورهای سیستم اسکلتی و عضلانی و متخصص ارتوپدی و دارای برد فوق تخصصی جراحی تومورهای سیستم اسکلتی و عضلانی هستند. دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 7 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 5 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده فلوشیپ جراحی تومورهای سیستم اسکلتی و عضلانی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.