دکتر الهام محبی ابیوردی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره صوتی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی
مشاوره صوتی

چطور می‌توانم از دکتر الهام محبی ابیوردی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر الهام محبی ابیوردی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر الهام محبی ابیوردی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر الهام محبی ابیوردی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر الهام محبی ابیوردی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر الهام محبی ابیوردی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر الهام محبی ابیوردی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر الهام محبی ابیوردی

دکتر الهام محبی ابیوردی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر الهام محبی ابیوردی یکی از پزشکان مازندران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر الهام محبی ابیوردی بابل - چهار راه فرهنگ - ساختمان جهانیان - طبقه 4 - واحد 23 است. شما میتوانید از دکتر الهام محبی ابیوردی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر الهام محبی ابیوردی 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر الهام محبی ابیوردی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر الهام محبی ابیوردی

دکتر الهام محبی ابیوردی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر الهام محبی ابیوردی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر الهام محبی ابیوردی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.