درمانکده
دکتر محمد باقرزاده

دکتر محمد باقرزاده

تهران
4.5
2 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمد باقرزاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر محمد باقرزاده

مطب تهران

تهران - رسالت - چهارراه سرسبز - جنب بانک صادرات - پلاک 646 - ساختمان پزشکان سرسبز - طبقه همکف - واحد 3

هنوز بیمارهای دکتر محمد باقرزاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد باقرزاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد باقرزاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد باقرزاده چیست؟

دکتر محمد باقرزاده متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد باقرزاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد باقرزاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد باقرزاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد باقرزاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد باقرزاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد باقرزاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد باقرزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد باقرزاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر محمد باقرزاده

دکتر محمد باقرزاده متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد باقرزاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 42 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 22338 هستند. آدرس مطب دکتر محمد باقرزاده تهران - رسالت - چهارراه سرسبز - جنب بانک صادرات - پلاک 646 - ساختمان پزشکان سرسبز - طبقه همکف - واحد 3 است. شما میتوانید از دکتر محمد باقرزاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمد باقرزاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد باقرزاده

دکتر محمد باقرزاده دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد باقرزاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد باقرزاده متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر