درمانکده
دکتر مجید محسنی کبیر

دکتر مجید محسنی کبیر

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

132,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۱ آذر ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر مجید محسنی کبیر

مطب شریعتی

شریعتی - بالاتر از میرداماد - کوچه آهور - پلاک 40 - ساختمان بهبودی - طبقه 4 - واحد 11

مطب شریعتی

شریعتی - بالاتر از میرداماد - کوچه فلسفی - پلاک 5 - طبقه 4

هنوز بیمارهای دکتر مجید محسنی کبیر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مجید محسنی کبیر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مجید محسنی کبیر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مجید محسنی کبیر چیست؟

دکتر مجید محسنی کبیر متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر مجید محسنی کبیر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مجید محسنی کبیر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مجید محسنی کبیر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مجید محسنی کبیر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مجید محسنی کبیر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مجید محسنی کبیر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مجید محسنی کبیر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجید محسنی کبیر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مجید محسنی کبیر

دکتر مجید محسنی کبیر متخصص ارتوپدی به شماره نظام پزشکی 120697 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مجید محسنی کبیر: شریعتی - بالاتر از میرداماد - کوچه آهور - پلاک 40 - ساختمان بهبودی - طبقه 4 - واحد 11 و شریعتی - بالاتر از میرداماد - کوچه فلسفی - پلاک 5 - طبقه 4

تجربه دکتر مجید محسنی کبیر

دکتر مجید محسنی کبیر متخصص ارتوپدی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مجید محسنی کبیر مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مجید محسنی کبیر متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر