فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان
فیلتر تخصص

not-found

پزشکی یافت نشد

دکتر غدد در دولت آباد

متخصص غدد و متابولیسم (Endocrinologist)، پزشکی است که در تشخیص، درمان و پایش بیماری‌های مربوط به غدد و هورمون‌های بدن مهارت دارد. این متخصصان همچنین در تشخیص اختلالات و بیماری‌هایی که سایر قسمت‌های بدن را درگیر می‌کنند و می‌توانند منجر به بروز اختلال در سیستم غدد درون‌ریز شوند، نیز متبحر هستند.

لیست پزشکان متخصص غدد در دولت آباد

با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به لیست جامعی از دکتر غدد در دولت آباد دسترسی خواهید داشت. اطلاعات پزشکان متخصص غدد در دولت آباد با آخرین تغییرات در سایت درمانکده درج شده است. این اطلاعات شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است. به همین دلیل به شما اطمینان می‌دهیم که برای یافتن دکتر غدد خوب در دولت آباد سردرگم نخواهید شد.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص غدد

بروز بیماری‌های زیر سبب می‌شود تا به مشاوره و ویزیت دکتر غدد و متابولیسم نیاز داشته باشید:
 • دیابت نوع ۱ و ۲
 • دیابت کودکان
 • اختلالات غده تیروئید (مانند گواتر، کم کاری و پرکاری تیروئید)
 • ندول‌های تیروئید
 • سرطان تیروئید
 • بیماری‌های غده پاراتیروئید
 • هاشیموتو (کم کاری شدید تیروئید)
 • ناباروری در زنان
 • پوکی استخوان
 • سندرم تخمدان پلی‌کیستیک
 • کمبود هورمون‌های جنسی
 • سندرم متابولیک
 • سرطان غدد درون‌ریز
 • نارسایی آدرنال
 • اختلالات هیپوفیز
 • آکرومگالی و غول‌پیکری

دکتر غدد خوب در دولت آباد چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

به طور کلی، اختلالات و بیماری‌های زیادی وجود دارند که هر فرد را ناگزیر به مراجعه به پزشک غدد و متابولیسم می‌کند. دکتر غدد خوب در دولت آباد می‌تواند در مورد بیماری‌های مختلفی از جمله تیروئید، دیابت، پرولاکتینوما، نارسایی آدرنال، کم کاری تیروئید، پرکاری تیروئید، سرطان تیروئید، گریوز، گواتر، سندروم کوشینگ، آکرومگالی، سرطان تیروئید، پاراتیروئید، هیپوفیز و سایر بیماری‌های مرتبط به شما مشاوره دهد.

بهترین متخصص غدد در دولت آباد

درمانکده صرفا لیست تمام متخصصین غدد و متابولیسم دردولت آباد را به شما ارائه نمی‌دهد، بلکه به سراغ بهترین آن‌ها رفته است. این متخصصان سابقه خوبی دارند و کاربران درمانکده از مراجعه به آن‌ها راضی بوده‌اند. به یاد داشته باشید که علاوه بر دریافت نوبت ویزیت حضوری، می‌توانید از بهترین دکتر غدد در دولت آباد از طریق سایت درمانکده مشاوره آنلاین نیز دریافت کنید. این مشاوره به انتخاب شما متنی، صوتی یا تصویری است. درمانکده تمام تلاش خود را کرده است تا همه افراد در سراسر کشور شانس برخورداری از خدمات پزشکان متخصص برتر را داشته باشند.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر غدد در دولت آباد

دریافت نوبت از دکتر غدد و متابولیسم در دولت آباد با استفاده از خدمات درمانکده کار بسیار آسانی است و تنها به اندازه چند کلیک از شما زمان می‌گیرد. در مرحله اول به سایت مراجعه کرده و تخصص پزشکی مورد نظر خود را جستجو کنید. در این مرحله لیستی از پزشکان متخصصی که با درمانکده همکاری دارند به همراه اطلاعات آن‌ها نمایش داده می‌شود. بعد از بررسی پزشکان مختلف و نظرات سایر کاربران درباره هر یک از آن‌ها، دکتر غدد مورد نظر را انتخاب کنید. در نهایت کافی است روی دکمه «دریافت نوبت» کلیک کنید. به همین راحتی نوبت ویزیت حضوری از پزشک غدد و متابولیسم در دولت آباد برای شما ثبت می‌شود.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص غدد درمانکده در دولت آباد

برای نوبت‌گیری از دکتر غدد دردولت آباد از طریق سایت درمانکده لازم نیست هیچ هزینه‌ اضافی‌ای پرداخت کنید. وجه پرداختی مربوط به هزینه ویزیت پزشک متخصص است و تفاوتی با حق ویزیت حضوری در مطب پزشک ندارد.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جیحونفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تجریشمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نازی آباددکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گاندیفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پونکمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در اکباتاندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در سهروردیفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شهرک ولیعصرمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نارمکدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در دهکده المپیکفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در مرزدارانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پیروزیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در زعفرانیهفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جوان مرد قصابمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در یوسف آباددکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امیر آبادفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در قلهکمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در فرمانیهدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نیاورانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ستارخاندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در میردامادفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پل رومیمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جردندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانسرفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گیشامتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جنوب تهراندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شمال تهرانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در بلوار کشاورزمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شرق تهراندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در میدان ولیعصرفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ونکمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امام حسیندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانپارسفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در صادقیهمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در مرکز تهراندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ظفرفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در غرب تهرانبهترین پزشکان دولت آباد