فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان
فیلتر تخصص

not-found

پزشکی یافت نشد

دکتر غدد در میرداماد

متخصص غدد و متابولیسم (Endocrinologist)، پزشکی است که در تشخیص، درمان و پایش بیماری‌های مربوط به غدد و هورمون‌های بدن مهارت دارد. این متخصصان همچنین در تشخیص اختلالات و بیماری‌هایی که سایر قسمت‌های بدن را درگیر می‌کنند و می‌توانند منجر به بروز اختلال در سیستم غدد درون‌ریز شوند، نیز متبحر هستند.

لیست پزشکان متخصص غدد در میرداماد

با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به لیست جامعی از دکتر غدد در میرداماد دسترسی خواهید داشت. اطلاعات پزشکان متخصص غدد در میرداماد با آخرین تغییرات در سایت درمانکده درج شده است. این اطلاعات شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است. به همین دلیل به شما اطمینان می‌دهیم که برای یافتن دکتر غدد خوب در میرداماد سردرگم نخواهید شد.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص غدد

بروز بیماری‌های زیر سبب می‌شود تا به مشاوره و ویزیت دکتر غدد و متابولیسم نیاز داشته باشید:
 • دیابت نوع ۱ و ۲
 • دیابت کودکان
 • اختلالات غده تیروئید (مانند گواتر، کم کاری و پرکاری تیروئید)
 • ندول‌های تیروئید
 • سرطان تیروئید
 • بیماری‌های غده پاراتیروئید
 • هاشیموتو (کم کاری شدید تیروئید)
 • ناباروری در زنان
 • پوکی استخوان
 • سندرم تخمدان پلی‌کیستیک
 • کمبود هورمون‌های جنسی
 • سندرم متابولیک
 • سرطان غدد درون‌ریز
 • نارسایی آدرنال
 • اختلالات هیپوفیز
 • آکرومگالی و غول‌پیکری

دکتر غدد خوب در میرداماد چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

به طور کلی، اختلالات و بیماری‌های زیادی وجود دارند که هر فرد را ناگزیر به مراجعه به پزشک غدد و متابولیسم می‌کند. دکتر غدد خوب در میرداماد می‌تواند در مورد بیماری‌های مختلفی از جمله تیروئید، دیابت، پرولاکتینوما، نارسایی آدرنال، کم کاری تیروئید، پرکاری تیروئید، سرطان تیروئید، گریوز، گواتر، سندروم کوشینگ، آکرومگالی، سرطان تیروئید، پاراتیروئید، هیپوفیز و سایر بیماری‌های مرتبط به شما مشاوره دهد.

بهترین متخصص غدد در میرداماد

درمانکده صرفا لیست تمام متخصصین غدد و متابولیسم درمیرداماد را به شما ارائه نمی‌دهد، بلکه به سراغ بهترین آن‌ها رفته است. این متخصصان سابقه خوبی دارند و کاربران درمانکده از مراجعه به آن‌ها راضی بوده‌اند. به یاد داشته باشید که علاوه بر دریافت نوبت ویزیت حضوری، می‌توانید از بهترین دکتر غدد در میرداماد از طریق سایت درمانکده مشاوره آنلاین نیز دریافت کنید. این مشاوره به انتخاب شما متنی، صوتی یا تصویری است. درمانکده تمام تلاش خود را کرده است تا همه افراد در سراسر کشور شانس برخورداری از خدمات پزشکان متخصص برتر را داشته باشند.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر غدد در میرداماد

دریافت نوبت از دکتر غدد و متابولیسم در میرداماد با استفاده از خدمات درمانکده کار بسیار آسانی است و تنها به اندازه چند کلیک از شما زمان می‌گیرد. در مرحله اول به سایت مراجعه کرده و تخصص پزشکی مورد نظر خود را جستجو کنید. در این مرحله لیستی از پزشکان متخصصی که با درمانکده همکاری دارند به همراه اطلاعات آن‌ها نمایش داده می‌شود. بعد از بررسی پزشکان مختلف و نظرات سایر کاربران درباره هر یک از آن‌ها، دکتر غدد مورد نظر را انتخاب کنید. در نهایت کافی است روی دکمه «دریافت نوبت» کلیک کنید. به همین راحتی نوبت ویزیت حضوری از پزشک غدد و متابولیسم در میرداماد برای شما ثبت می‌شود.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص غدد درمانکده در میرداماد

برای نوبت‌گیری از دکتر غدد درمیرداماد از طریق سایت درمانکده لازم نیست هیچ هزینه‌ اضافی‌ای پرداخت کنید. وجه پرداختی مربوط به هزینه ویزیت پزشک متخصص است و تفاوتی با حق ویزیت حضوری در مطب پزشک ندارد.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شرق تهرانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تجریشمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در مرزداراندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جیحونفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در اکباتانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امیر آباددکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانسرفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در دهکده المپیکمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نارمکدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در بلوار کشاورزفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در یوسف آبادمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در فرمانیهدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شهرک ولیعصرفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در زعفرانیهمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ظفردکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نیاورانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در دولت آبادمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانپارسدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جنوب تهرانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جردنمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گیشادکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پیروزیفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پونکمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ستارخاندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جوان مرد قصابفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در قلهکمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ونکدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امام حسینفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پل رومیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در میدان ولیعصرفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در غرب تهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گاندیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در سهروردیفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در مرکز تهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نازی آباددکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در صادقیهفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شمال تهرانبهترین پزشکان میرداماد