فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان
فیلتر تخصص

not-found

پزشکی یافت نشد

دکتر غدد در فرمانیه

متخصص غدد و متابولیسم (Endocrinologist)، پزشکی است که در تشخیص، درمان و پایش بیماری‌های مربوط به غدد و هورمون‌های بدن مهارت دارد. این متخصصان همچنین در تشخیص اختلالات و بیماری‌هایی که سایر قسمت‌های بدن را درگیر می‌کنند و می‌توانند منجر به بروز اختلال در سیستم غدد درون‌ریز شوند، نیز متبحر هستند.

لیست پزشکان متخصص غدد در فرمانیه

با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به لیست جامعی از دکتر غدد در فرمانیه دسترسی خواهید داشت. اطلاعات پزشکان متخصص غدد در فرمانیه با آخرین تغییرات در سایت درمانکده درج شده است. این اطلاعات شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است. به همین دلیل به شما اطمینان می‌دهیم که برای یافتن دکتر غدد خوب در فرمانیه سردرگم نخواهید شد.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص غدد

بروز بیماری‌های زیر سبب می‌شود تا به مشاوره و ویزیت دکتر غدد و متابولیسم نیاز داشته باشید:
 • دیابت نوع ۱ و ۲
 • دیابت کودکان
 • اختلالات غده تیروئید (مانند گواتر، کم کاری و پرکاری تیروئید)
 • ندول‌های تیروئید
 • سرطان تیروئید
 • بیماری‌های غده پاراتیروئید
 • هاشیموتو (کم کاری شدید تیروئید)
 • ناباروری در زنان
 • پوکی استخوان
 • سندرم تخمدان پلی‌کیستیک
 • کمبود هورمون‌های جنسی
 • سندرم متابولیک
 • سرطان غدد درون‌ریز
 • نارسایی آدرنال
 • اختلالات هیپوفیز
 • آکرومگالی و غول‌پیکری

دکتر غدد خوب در فرمانیه چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

به طور کلی، اختلالات و بیماری‌های زیادی وجود دارند که هر فرد را ناگزیر به مراجعه به پزشک غدد و متابولیسم می‌کند. دکتر غدد خوب در فرمانیه می‌تواند در مورد بیماری‌های مختلفی از جمله تیروئید، دیابت، پرولاکتینوما، نارسایی آدرنال، کم کاری تیروئید، پرکاری تیروئید، سرطان تیروئید، گریوز، گواتر، سندروم کوشینگ، آکرومگالی، سرطان تیروئید، پاراتیروئید، هیپوفیز و سایر بیماری‌های مرتبط به شما مشاوره دهد.

بهترین متخصص غدد در فرمانیه

درمانکده صرفا لیست تمام متخصصین غدد و متابولیسم درفرمانیه را به شما ارائه نمی‌دهد، بلکه به سراغ بهترین آن‌ها رفته است. این متخصصان سابقه خوبی دارند و کاربران درمانکده از مراجعه به آن‌ها راضی بوده‌اند. به یاد داشته باشید که علاوه بر دریافت نوبت ویزیت حضوری، می‌توانید از بهترین دکتر غدد در فرمانیه از طریق سایت درمانکده مشاوره آنلاین نیز دریافت کنید. این مشاوره به انتخاب شما متنی، صوتی یا تصویری است. درمانکده تمام تلاش خود را کرده است تا همه افراد در سراسر کشور شانس برخورداری از خدمات پزشکان متخصص برتر را داشته باشند.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر غدد در فرمانیه

دریافت نوبت از دکتر غدد و متابولیسم در فرمانیه با استفاده از خدمات درمانکده کار بسیار آسانی است و تنها به اندازه چند کلیک از شما زمان می‌گیرد. در مرحله اول به سایت مراجعه کرده و تخصص پزشکی مورد نظر خود را جستجو کنید. در این مرحله لیستی از پزشکان متخصصی که با درمانکده همکاری دارند به همراه اطلاعات آن‌ها نمایش داده می‌شود. بعد از بررسی پزشکان مختلف و نظرات سایر کاربران درباره هر یک از آن‌ها، دکتر غدد مورد نظر را انتخاب کنید. در نهایت کافی است روی دکمه «دریافت نوبت» کلیک کنید. به همین راحتی نوبت ویزیت حضوری از پزشک غدد و متابولیسم در فرمانیه برای شما ثبت می‌شود.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص غدد درمانکده در فرمانیه

برای نوبت‌گیری از دکتر غدد درفرمانیه از طریق سایت درمانکده لازم نیست هیچ هزینه‌ اضافی‌ای پرداخت کنید. وجه پرداختی مربوط به هزینه ویزیت پزشک متخصص است و تفاوتی با حق ویزیت حضوری در مطب پزشک ندارد.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در سهروردیفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جردنمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شهراندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ستارخانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شهرک ولیعصرمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نازی آباددکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در میدان ولیعصرفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امیر آبادمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پیروزیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در یوسف آبادفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جیحونمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در اکباتاندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نارمکفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در مرزدارانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گیشادکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در دهکده المپیکفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در بلوار کشاورزمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جوان مرد قصابدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در صادقیهفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پونکمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در مرکز تهراندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شرق تهرانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امام حسینمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پل رومیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نیاورانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در میردامادمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانپارسدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ظفرفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تجریشمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانسردکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در قلهکفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جنوب تهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شمال تهراندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در زعفرانیهفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در غرب تهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گاندیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ونکفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در دولت آبادبهترین پزشکان فرمانیه