فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان ونک
فیلتر تخصص

دکتر دندانپزشک در ونک

مهدی سزاوار
متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت
تهران، ونک
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک ونک مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر دندانپزشک در ونک

همه ما برای درمان مشکلات مربوط به دهان و دندان در هر سنی به دندانپزشک نیاز داریم. آشنایی با یک دکتر دندانپزشک خوب در ونک به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن ناهنجاری‌ها و بیماری‌های مربوط به لثه و دندان را درمان کنید و دچار مشکل نشوید.

لیست پزشکان متخصص دندانپزشک در ونک

پیدا کردن یک دندانپزشک خوب در ونک، از میان تعداد زیادی از متخصصین کار چندان ساده‌ای نیست. درمانکده لیستی از بهترین متخصصین دندانپزشک در ونک را برای شما فراهم کرده است. متخصصینی که با درمانکده همکاری می‌کنند، همگی تخصص و تجربه زیادی در کار خود دارند. شما می‌توانید قبل از انتخاب متخصص مورد نظرتان ابتدا رزومه، تجربه کاری و همچنین نظرات سایر کاربران را در مورد پزشک مورد نظرتان مطالعه کنید و بعد دندانپزشک مورد نظرتان را انتخاب کنید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص دندانپزشک

مراجعه به دندانپزشک و انجام معاینه‌های منظم می‌تواند به حفظ سلامت دندان‌ها و لثه‌ها کمک کند. این کار می‌تواند از بروز بیماری‌های دهان و لثه جلوگیری کند و به تشخیص و درمان به‌موقع مشکلات مربوط به دهان و دندان کمک کند. از طرف دیگر دندانپزشک می‌تواند در درمان دردها، التهابات دهان و لثه، ترمیم دندان‌ها و مشکلات دهانی دیگر نیز به شما کمک کند.

دکتر دندانپزشک خوب در ونک چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یک دکتر دندانپزشک خوب در ونک می‌تواند مجموعه‌ای از خدمات دندانپزشکی را به شما ارائه دهد. در ادامه به برخی از خدماتی که توسط یک دکتر دندانپزشک خوب در ونک ارائه می‌شود، اشاره شده است. ۱- معاینه و تشخیص دکتر دندانپزشک می‌تواند دهان و دندان‌های شما را معاینه کرده و وضعیت سلامت دندان‌ها و لثه‌ها را تشخیص ‌دهد. ۲- جرم‌گیری و تمیزی دندان‌ها یک دکتر دندانپزشک خوب در ونک می‌تواند با جرمگیری دندان، پلاک‌ها و جرم‌های روی دندان را از بین ببرد و به درمان بیماری‌های لثه‌ای و بوی بد دهان کمک کند. ۳- درمان و ترمیم دندان‌ها اگر شما به دندان درد مبتلا هستید، دکتر دندانپزشک در ونک می‌تواند با اقدامانی مثل پر کردن دندان و یا ترمیم پرکرده‌های قدیمی یا عصب‌کشی دندان مشکل را برطرف کند. ۴- ایمپلنت دندانی در صورتی که یک یا چند دندان خود را از دست داده‌اید، دکتر دندانپزشک در ونک می‌تواند با روش ایمپلنت، دندانی را به صورت ثابت یا متحرک‌ برای شما جایگزین کند. ۵- ارتودنسی اگر دندان‌های شما نامرتب هستند و یا با مشکلات مربوط به فک روبرو هستید، می‌توانید با کمک ارتودنسی این مشکلات را برطرف کنید. ۶- جراحی دهان و فک‌ها برخی از پزشکان دندانپزشک متخصص می‌توانند مراقبت‌ها و جراحی‌های پیچیده را برای خارج کردن دندان‌های عقل و جراحی لثه‌ها انجام دهند. ۷- آموزش بهداشت دهان دکتر دندانپزشک می‌تواند به شما در مورد روش‌های بهتر مراقبت از دهان و دندان‌ها آموزش دهد و نکات مهم را برای حفظ سلامت دهان به شما بیاموزد.

بهترین دکتر دندانپزشک در ونک

بهترین دکتر دندانپزشک در ونک باید ویژگی‌های متمایزی داشته باشد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است.
 • تخصص و تجربه
 • مهارت‌های کلینیکی
 • استفاده از تکنولوژی‌های مدرن
 • دقت و حوصله زیاد
 • ارتباط موثر با بیماران
 • قدرت تشخیص بالا برای درمان
 • پیگیری پس از درمان

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر دندانپزشک در ونک

برای دریافت نوبت آنلاین بهترین دکتر دندانپزشک در ونک از طریق درمانکده باید مراحل زیر را دنبال کنید.
 • وارد وب‌سایت درمانکده شوید و در قسمت جستجو، دندانپزشک را سرچ کنید.
 • در قسمت فیلترها، ونک را انتخاب کنید.
 • حال می‌توانید لیستی از بهترین متخصصین دندانپزشک ونک را مشاهده کنید.
 • پزشک مورد نظرتان را پیدا کنید و روی گزینه دریافت نوبت کلیک کنید.
 • تاریخ و زمان دقیق حضور در مطب را انتخاب و نوبت خود را رزرو کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص دندانپزشک درمانکده در ونک

هزینه نوبت‌گیری از دکتر دندانپزشک در ونک از طریق سایت درمانکده طبق تعرفه رایج مشخص شده است و مجموعه درمانکده هیچ هزینه اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. برای نوبت‌گیری از اغلب دکترها در درمانکده باید هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید. برای رزرو نوبت برخی از دندانپزشکان نیز نیازی به پرداخت هیچ مبلغی نیست و شما می‌توانید هزینه ویزیت را به صورت حضوری پرداخت کنید. در برخی موارد نیز می‌توانید بخشی از مبلغ را به صورت آنلاین و باقی‌مانده را به صورت حضوری در مطب پرداخت کنید.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در شمال تهرانفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در تهرانپارسمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در ظفردکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در پیروزیفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در سهروردیمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در جوان مرد قصابدکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در جنوب تهرانفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در امیر آبادمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در قلهکدکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در زعفرانیهفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در امام حسینمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در نارمکدکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در بلوار کشاورزفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در فرمانیهمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در مرکز تهراندکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در دولت آبادفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در شرق تهرانمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در میدان ولیعصردکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در ستارخانفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در دهکده المپیکمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در اکباتاندکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در جردنفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در تجریشمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در صادقیهدکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در پل رومیفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در نازی آبادمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در غرب تهراندکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در جیحونفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در پونکمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در شهرک ولیعصردکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در گیشافوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در تهرانسرمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در یوسف آباددکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در مرزدارانفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در شهرانمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در نیاوراندکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در میردامادفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در گاندیبهترین پزشکان ونک