فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان سهروردی
فیلتر تخصص

دکتر دندانپزشک در سهروردی

سمیر علی آبادی
عمومی دندانپزشک
تهران، خیابان سهروردی شمالی
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک سهروردی مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر دندانپزشک در سهروردی

همه ما برای درمان مشکلات مربوط به دهان و دندان در هر سنی به دندانپزشک نیاز داریم. آشنایی با یک دکتر دندانپزشک خوب در سهروردی به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن ناهنجاری‌ها و بیماری‌های مربوط به لثه و دندان را درمان کنید و دچار مشکل نشوید.

لیست پزشکان متخصص دندانپزشک در سهروردی

پیدا کردن یک دندانپزشک خوب در سهروردی، از میان تعداد زیادی از متخصصین کار چندان ساده‌ای نیست. درمانکده لیستی از بهترین متخصصین دندانپزشک در سهروردی را برای شما فراهم کرده است. متخصصینی که با درمانکده همکاری می‌کنند، همگی تخصص و تجربه زیادی در کار خود دارند. شما می‌توانید قبل از انتخاب متخصص مورد نظرتان ابتدا رزومه، تجربه کاری و همچنین نظرات سایر کاربران را در مورد پزشک مورد نظرتان مطالعه کنید و بعد دندانپزشک مورد نظرتان را انتخاب کنید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص دندانپزشک

مراجعه به دندانپزشک و انجام معاینه‌های منظم می‌تواند به حفظ سلامت دندان‌ها و لثه‌ها کمک کند. این کار می‌تواند از بروز بیماری‌های دهان و لثه جلوگیری کند و به تشخیص و درمان به‌موقع مشکلات مربوط به دهان و دندان کمک کند. از طرف دیگر دندانپزشک می‌تواند در درمان دردها، التهابات دهان و لثه، ترمیم دندان‌ها و مشکلات دهانی دیگر نیز به شما کمک کند.

دکتر دندانپزشک خوب در سهروردی چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یک دکتر دندانپزشک خوب در سهروردی می‌تواند مجموعه‌ای از خدمات دندانپزشکی را به شما ارائه دهد. در ادامه به برخی از خدماتی که توسط یک دکتر دندانپزشک خوب در سهروردی ارائه می‌شود، اشاره شده است. ۱- معاینه و تشخیص دکتر دندانپزشک می‌تواند دهان و دندان‌های شما را معاینه کرده و وضعیت سلامت دندان‌ها و لثه‌ها را تشخیص ‌دهد. ۲- جرم‌گیری و تمیزی دندان‌ها یک دکتر دندانپزشک خوب در سهروردی می‌تواند با جرمگیری دندان، پلاک‌ها و جرم‌های روی دندان را از بین ببرد و به درمان بیماری‌های لثه‌ای و بوی بد دهان کمک کند. ۳- درمان و ترمیم دندان‌ها اگر شما به دندان درد مبتلا هستید، دکتر دندانپزشک در سهروردی می‌تواند با اقدامانی مثل پر کردن دندان و یا ترمیم پرکرده‌های قدیمی یا عصب‌کشی دندان مشکل را برطرف کند. ۴- ایمپلنت دندانی در صورتی که یک یا چند دندان خود را از دست داده‌اید، دکتر دندانپزشک در سهروردی می‌تواند با روش ایمپلنت، دندانی را به صورت ثابت یا متحرک‌ برای شما جایگزین کند. ۵- ارتودنسی اگر دندان‌های شما نامرتب هستند و یا با مشکلات مربوط به فک روبرو هستید، می‌توانید با کمک ارتودنسی این مشکلات را برطرف کنید. ۶- جراحی دهان و فک‌ها برخی از پزشکان دندانپزشک متخصص می‌توانند مراقبت‌ها و جراحی‌های پیچیده را برای خارج کردن دندان‌های عقل و جراحی لثه‌ها انجام دهند. ۷- آموزش بهداشت دهان دکتر دندانپزشک می‌تواند به شما در مورد روش‌های بهتر مراقبت از دهان و دندان‌ها آموزش دهد و نکات مهم را برای حفظ سلامت دهان به شما بیاموزد.

بهترین دکتر دندانپزشک در سهروردی

بهترین دکتر دندانپزشک در سهروردی باید ویژگی‌های متمایزی داشته باشد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است.
 • تخصص و تجربه
 • مهارت‌های کلینیکی
 • استفاده از تکنولوژی‌های مدرن
 • دقت و حوصله زیاد
 • ارتباط موثر با بیماران
 • قدرت تشخیص بالا برای درمان
 • پیگیری پس از درمان

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر دندانپزشک در سهروردی

برای دریافت نوبت آنلاین بهترین دکتر دندانپزشک در سهروردی از طریق درمانکده باید مراحل زیر را دنبال کنید.
 • وارد وب‌سایت درمانکده شوید و در قسمت جستجو، دندانپزشک را سرچ کنید.
 • در قسمت فیلترها، سهروردی را انتخاب کنید.
 • حال می‌توانید لیستی از بهترین متخصصین دندانپزشک سهروردی را مشاهده کنید.
 • پزشک مورد نظرتان را پیدا کنید و روی گزینه دریافت نوبت کلیک کنید.
 • تاریخ و زمان دقیق حضور در مطب را انتخاب و نوبت خود را رزرو کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص دندانپزشک درمانکده در سهروردی

هزینه نوبت‌گیری از دکتر دندانپزشک در سهروردی از طریق سایت درمانکده طبق تعرفه رایج مشخص شده است و مجموعه درمانکده هیچ هزینه اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. برای نوبت‌گیری از اغلب دکترها در درمانکده باید هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید. برای رزرو نوبت برخی از دندانپزشکان نیز نیازی به پرداخت هیچ مبلغی نیست و شما می‌توانید هزینه ویزیت را به صورت حضوری پرداخت کنید. در برخی موارد نیز می‌توانید بخشی از مبلغ را به صورت آنلاین و باقی‌مانده را به صورت حضوری در مطب پرداخت کنید.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در شهرانفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در میدان ولیعصرمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در فرمانیهدکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در گیشافوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در پونکمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در ستارخاندکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در دولت آبادفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در شمال تهرانمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در پیروزیدکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در تجریشفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در زعفرانیهمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در صادقیهدکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در مرزدارانفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در جوان مرد قصابمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در گاندیدکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در شهرک ولیعصرفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در بلوار کشاورزمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در امیر آباددکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در شرق تهرانفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در نازی آبادمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در یوسف آباددکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در جنوب تهرانفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در دهکده المپیکمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در تهرانپارسدکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در قلهکفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در جردنمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در نارمکدکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در مرکز تهرانفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در میردامادمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در امام حسیندکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در اکباتانفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در پل رومیمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در تهرانسردکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در نیاورانفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در غرب تهرانمتخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در ونکدکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک در جیحونفوق تخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک در ظفربهترین پزشکان سهروردی