فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان یوسف آباد
فیلتر تخصص

دکتر دندانپزشک در یوسف آباد

نیما صادقی بنیس
متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت
تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد)
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک دندانپزشک یوسف آباد مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص دندانپزشک یوسف آباد مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین دندانپزشک یوسف آباد را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای دندانپزشک یوسف آباد را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر دندانپزشک یوسف آباد نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دندانپزشک یوسف آباد مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دندانپزشک یوسف آباد ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از دندانپزشک یوسف آباد مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر دندانپزشک یوسف آباد مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دندانپزشک یوسف آباد از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر دندانپزشک یوسف آباد مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های دندانپزشک یوسف آباد، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین دندانپزشک یوسف آباد را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای دندانپزشک یوسف آباد بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری دندانپزشک یوسف آباد را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر دندانپزشک یوسف آباد مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر دندانپزشک در یوسف آباد

همه ما برای درمان مشکلات مربوط به دهان و دندان در هر سنی به دندانپزشک نیاز داریم. آشنایی با یک دکتر دندانپزشک خوب در یوسف آباد به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن ناهنجاری‌ها و بیماری‌های مربوط به لثه و دندان را درمان کنید و دچار مشکل نشوید.

لیست پزشکان متخصص دندانپزشک در یوسف آباد

پیدا کردن یک دندانپزشک خوب در یوسف آباد، از میان تعداد زیادی از متخصصین کار چندان ساده‌ای نیست. درمانکده لیستی از بهترین متخصصین دندانپزشک در یوسف آباد را برای شما فراهم کرده است. متخصصینی که با درمانکده همکاری می‌کنند، همگی تخصص و تجربه زیادی در کار خود دارند. شما می‌توانید قبل از انتخاب متخصص مورد نظرتان ابتدا رزومه، تجربه کاری و همچنین نظرات سایر کاربران را در مورد پزشک مورد نظرتان مطالعه کنید و بعد دندانپزشک مورد نظرتان را انتخاب کنید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص دندانپزشک

مراجعه به دندانپزشک و انجام معاینه‌های منظم می‌تواند به حفظ سلامت دندان‌ها و لثه‌ها کمک کند. این کار می‌تواند از بروز بیماری‌های دهان و لثه جلوگیری کند و به تشخیص و درمان به‌موقع مشکلات مربوط به دهان و دندان کمک کند. از طرف دیگر دندانپزشک می‌تواند در درمان دردها، التهابات دهان و لثه، ترمیم دندان‌ها و مشکلات دهانی دیگر نیز به شما کمک کند.

دکتر دندانپزشک خوب در یوسف آباد چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یک دکتر دندانپزشک خوب در یوسف آباد می‌تواند مجموعه‌ای از خدمات دندانپزشکی را به شما ارائه دهد. در ادامه به برخی از خدماتی که توسط یک دکتر دندانپزشک خوب در یوسف آباد ارائه می‌شود، اشاره شده است. ۱- معاینه و تشخیص دکتر دندانپزشک می‌تواند دهان و دندان‌های شما را معاینه کرده و وضعیت سلامت دندان‌ها و لثه‌ها را تشخیص ‌دهد. ۲- جرم‌گیری و تمیزی دندان‌ها یک دکتر دندانپزشک خوب در یوسف آباد می‌تواند با جرمگیری دندان، پلاک‌ها و جرم‌های روی دندان را از بین ببرد و به درمان بیماری‌های لثه‌ای و بوی بد دهان کمک کند. ۳- درمان و ترمیم دندان‌ها اگر شما به دندان درد مبتلا هستید، دکتر دندانپزشک در یوسف آباد می‌تواند با اقدامانی مثل پر کردن دندان و یا ترمیم پرکرده‌های قدیمی یا عصب‌کشی دندان مشکل را برطرف کند. ۴- ایمپلنت دندانی در صورتی که یک یا چند دندان خود را از دست داده‌اید، دکتر دندانپزشک در یوسف آباد می‌تواند با روش ایمپلنت، دندانی را به صورت ثابت یا متحرک‌ برای شما جایگزین کند. ۵- ارتودنسی اگر دندان‌های شما نامرتب هستند و یا با مشکلات مربوط به فک روبرو هستید، می‌توانید با کمک ارتودنسی این مشکلات را برطرف کنید. ۶- جراحی دهان و فک‌ها برخی از پزشکان دندانپزشک متخصص می‌توانند مراقبت‌ها و جراحی‌های پیچیده را برای خارج کردن دندان‌های عقل و جراحی لثه‌ها انجام دهند. ۷- آموزش بهداشت دهان دکتر دندانپزشک می‌تواند به شما در مورد روش‌های بهتر مراقبت از دهان و دندان‌ها آموزش دهد و نکات مهم را برای حفظ سلامت دهان به شما بیاموزد.

بهترین دکتر دندانپزشک در یوسف آباد

بهترین دکتر دندانپزشک در یوسف آباد باید ویژگی‌های متمایزی داشته باشد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است.
 • تخصص و تجربه
 • مهارت‌های کلینیکی
 • استفاده از تکنولوژی‌های مدرن
 • دقت و حوصله زیاد
 • ارتباط موثر با بیماران
 • قدرت تشخیص بالا برای درمان
 • پیگیری پس از درمان

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر دندانپزشک در یوسف آباد

برای دریافت نوبت آنلاین بهترین دکتر دندانپزشک در یوسف آباد از طریق درمانکده باید مراحل زیر را دنبال کنید.
 • وارد وب‌سایت درمانکده شوید و در قسمت جستجو، دندانپزشک را سرچ کنید.
 • در قسمت فیلترها، یوسف آباد را انتخاب کنید.
 • حال می‌توانید لیستی از بهترین متخصصین دندانپزشک یوسف آباد را مشاهده کنید.
 • پزشک مورد نظرتان را پیدا کنید و روی گزینه دریافت نوبت کلیک کنید.
 • تاریخ و زمان دقیق حضور در مطب را انتخاب و نوبت خود را رزرو کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص دندانپزشک درمانکده در یوسف آباد

هزینه نوبت‌گیری از دکتر دندانپزشک در یوسف آباد از طریق سایت درمانکده طبق تعرفه رایج مشخص شده است و مجموعه درمانکده هیچ هزینه اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. برای نوبت‌گیری از اغلب دکترها در درمانکده باید هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید. برای رزرو نوبت برخی از دندانپزشکان نیز نیازی به پرداخت هیچ مبلغی نیست و شما می‌توانید هزینه ویزیت را به صورت حضوری پرداخت کنید. در برخی موارد نیز می‌توانید بخشی از مبلغ را به صورت آنلاین و باقی‌مانده را به صورت حضوری در مطب پرداخت کنید.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر دندانپزشک در دهکده المپیکفوق تخصص دندانپزشک در تهرانسرمتخصص دندانپزشک در جنوب تهراندکتر دندانپزشک در دولت آبادفوق تخصص دندانپزشک در نیاورانمتخصص دندانپزشک در ستارخاندکتر دندانپزشک در زعفرانیهفوق تخصص دندانپزشک در نارمکمتخصص دندانپزشک در ظفردکتر دندانپزشک در فرمانیهفوق تخصص دندانپزشک در شهرک ولیعصرمتخصص دندانپزشک در ونکدکتر دندانپزشک در جردنفوق تخصص دندانپزشک در بلوار کشاورزمتخصص دندانپزشک در غرب تهراندکتر دندانپزشک در تهرانپارسفوق تخصص دندانپزشک در مرکز تهرانمتخصص دندانپزشک در صادقیهدکتر دندانپزشک در شرق تهرانفوق تخصص دندانپزشک در جیحونمتخصص دندانپزشک در میرداماددکتر دندانپزشک در شهرانفوق تخصص دندانپزشک در قلهکمتخصص دندانپزشک در امیر آباددکتر دندانپزشک در گیشافوق تخصص دندانپزشک در میدان ولیعصرمتخصص دندانپزشک در گاندیدکتر دندانپزشک در جوان مرد قصابفوق تخصص دندانپزشک در اکباتانمتخصص دندانپزشک در مرزداراندکتر دندانپزشک در نازی آبادفوق تخصص دندانپزشک در شمال تهرانمتخصص دندانپزشک در تجریشدکتر دندانپزشک در پیروزیفوق تخصص دندانپزشک در پونکمتخصص دندانپزشک در پل رومیدکتر دندانپزشک در سهروردیفوق تخصص دندانپزشک در امام حسینبهترین پزشکان یوسف آباد