فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان ستارخان
فیلتر تخصص

دکتر دندانپزشک در ستارخان

رجب حسن زاده
عمومی دندانپزشک
تهران، ستارخان
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک دندانپزشک ستارخان مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص دندانپزشک ستارخان مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین دندانپزشک ستارخان را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای دندانپزشک ستارخان را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر دندانپزشک ستارخان نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دندانپزشک ستارخان مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دندانپزشک ستارخان ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از دندانپزشک ستارخان مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر دندانپزشک ستارخان مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دندانپزشک ستارخان از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر دندانپزشک ستارخان مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های دندانپزشک ستارخان، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین دندانپزشک ستارخان را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای دندانپزشک ستارخان بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری دندانپزشک ستارخان را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر دندانپزشک ستارخان مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر دندانپزشک در ستارخان

همه ما برای درمان مشکلات مربوط به دهان و دندان در هر سنی به دندانپزشک نیاز داریم. آشنایی با یک دکتر دندانپزشک خوب در ستارخان به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن ناهنجاری‌ها و بیماری‌های مربوط به لثه و دندان را درمان کنید و دچار مشکل نشوید.

لیست پزشکان متخصص دندانپزشک در ستارخان

پیدا کردن یک دندانپزشک خوب در ستارخان، از میان تعداد زیادی از متخصصین کار چندان ساده‌ای نیست. درمانکده لیستی از بهترین متخصصین دندانپزشک در ستارخان را برای شما فراهم کرده است. متخصصینی که با درمانکده همکاری می‌کنند، همگی تخصص و تجربه زیادی در کار خود دارند. شما می‌توانید قبل از انتخاب متخصص مورد نظرتان ابتدا رزومه، تجربه کاری و همچنین نظرات سایر کاربران را در مورد پزشک مورد نظرتان مطالعه کنید و بعد دندانپزشک مورد نظرتان را انتخاب کنید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص دندانپزشک

مراجعه به دندانپزشک و انجام معاینه‌های منظم می‌تواند به حفظ سلامت دندان‌ها و لثه‌ها کمک کند. این کار می‌تواند از بروز بیماری‌های دهان و لثه جلوگیری کند و به تشخیص و درمان به‌موقع مشکلات مربوط به دهان و دندان کمک کند. از طرف دیگر دندانپزشک می‌تواند در درمان دردها، التهابات دهان و لثه، ترمیم دندان‌ها و مشکلات دهانی دیگر نیز به شما کمک کند.

دکتر دندانپزشک خوب در ستارخان چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یک دکتر دندانپزشک خوب در ستارخان می‌تواند مجموعه‌ای از خدمات دندانپزشکی را به شما ارائه دهد. در ادامه به برخی از خدماتی که توسط یک دکتر دندانپزشک خوب در ستارخان ارائه می‌شود، اشاره شده است. ۱- معاینه و تشخیص دکتر دندانپزشک می‌تواند دهان و دندان‌های شما را معاینه کرده و وضعیت سلامت دندان‌ها و لثه‌ها را تشخیص ‌دهد. ۲- جرم‌گیری و تمیزی دندان‌ها یک دکتر دندانپزشک خوب در ستارخان می‌تواند با جرمگیری دندان، پلاک‌ها و جرم‌های روی دندان را از بین ببرد و به درمان بیماری‌های لثه‌ای و بوی بد دهان کمک کند. ۳- درمان و ترمیم دندان‌ها اگر شما به دندان درد مبتلا هستید، دکتر دندانپزشک در ستارخان می‌تواند با اقدامانی مثل پر کردن دندان و یا ترمیم پرکرده‌های قدیمی یا عصب‌کشی دندان مشکل را برطرف کند. ۴- ایمپلنت دندانی در صورتی که یک یا چند دندان خود را از دست داده‌اید، دکتر دندانپزشک در ستارخان می‌تواند با روش ایمپلنت، دندانی را به صورت ثابت یا متحرک‌ برای شما جایگزین کند. ۵- ارتودنسی اگر دندان‌های شما نامرتب هستند و یا با مشکلات مربوط به فک روبرو هستید، می‌توانید با کمک ارتودنسی این مشکلات را برطرف کنید. ۶- جراحی دهان و فک‌ها برخی از پزشکان دندانپزشک متخصص می‌توانند مراقبت‌ها و جراحی‌های پیچیده را برای خارج کردن دندان‌های عقل و جراحی لثه‌ها انجام دهند. ۷- آموزش بهداشت دهان دکتر دندانپزشک می‌تواند به شما در مورد روش‌های بهتر مراقبت از دهان و دندان‌ها آموزش دهد و نکات مهم را برای حفظ سلامت دهان به شما بیاموزد.

بهترین دکتر دندانپزشک در ستارخان

بهترین دکتر دندانپزشک در ستارخان باید ویژگی‌های متمایزی داشته باشد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است.
 • تخصص و تجربه
 • مهارت‌های کلینیکی
 • استفاده از تکنولوژی‌های مدرن
 • دقت و حوصله زیاد
 • ارتباط موثر با بیماران
 • قدرت تشخیص بالا برای درمان
 • پیگیری پس از درمان

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر دندانپزشک در ستارخان

برای دریافت نوبت آنلاین بهترین دکتر دندانپزشک در ستارخان از طریق درمانکده باید مراحل زیر را دنبال کنید.
 • وارد وب‌سایت درمانکده شوید و در قسمت جستجو، دندانپزشک را سرچ کنید.
 • در قسمت فیلترها، ستارخان را انتخاب کنید.
 • حال می‌توانید لیستی از بهترین متخصصین دندانپزشک ستارخان را مشاهده کنید.
 • پزشک مورد نظرتان را پیدا کنید و روی گزینه دریافت نوبت کلیک کنید.
 • تاریخ و زمان دقیق حضور در مطب را انتخاب و نوبت خود را رزرو کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص دندانپزشک درمانکده در ستارخان

هزینه نوبت‌گیری از دکتر دندانپزشک در ستارخان از طریق سایت درمانکده طبق تعرفه رایج مشخص شده است و مجموعه درمانکده هیچ هزینه اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. برای نوبت‌گیری از اغلب دکترها در درمانکده باید هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید. برای رزرو نوبت برخی از دندانپزشکان نیز نیازی به پرداخت هیچ مبلغی نیست و شما می‌توانید هزینه ویزیت را به صورت حضوری پرداخت کنید. در برخی موارد نیز می‌توانید بخشی از مبلغ را به صورت آنلاین و باقی‌مانده را به صورت حضوری در مطب پرداخت کنید.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر دندانپزشک در دولت آبادفوق تخصص دندانپزشک در میردامادمتخصص دندانپزشک در نازی آباددکتر دندانپزشک در جردنفوق تخصص دندانپزشک در پل رومیمتخصص دندانپزشک در امام حسیندکتر دندانپزشک در نارمکفوق تخصص دندانپزشک در میدان ولیعصرمتخصص دندانپزشک در صادقیهدکتر دندانپزشک در اکباتانفوق تخصص دندانپزشک در ونکمتخصص دندانپزشک در قلهکدکتر دندانپزشک در پیروزیفوق تخصص دندانپزشک در سهروردیمتخصص دندانپزشک در یوسف آباددکتر دندانپزشک در گیشافوق تخصص دندانپزشک در بلوار کشاورزمتخصص دندانپزشک در گاندیدکتر دندانپزشک در امیر آبادفوق تخصص دندانپزشک در تهرانپارسمتخصص دندانپزشک در شمال تهراندکتر دندانپزشک در ظفرفوق تخصص دندانپزشک در زعفرانیهمتخصص دندانپزشک در مرکز تهراندکتر دندانپزشک در تجریشفوق تخصص دندانپزشک در دهکده المپیکمتخصص دندانپزشک در فرمانیهدکتر دندانپزشک در جوان مرد قصابفوق تخصص دندانپزشک در شرق تهرانمتخصص دندانپزشک در شهراندکتر دندانپزشک در پونکفوق تخصص دندانپزشک در نیاورانمتخصص دندانپزشک در جنوب تهراندکتر دندانپزشک در غرب تهرانفوق تخصص دندانپزشک در مرزدارانمتخصص دندانپزشک در شهرک ولیعصردکتر دندانپزشک در تهرانسرفوق تخصص دندانپزشک در جیحونبهترین پزشکان ستارخان