فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان ونک
فیلتر تخصص

فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در ونک

جواد احمدی
فوق تخصص کلیه (نفرولوژی)
43 سال تجربه
تهران، ونک

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 17:00
هوشنگ سندگل
فوق تخصص کلیه (نفرولوژی)
تهران، میدان ونک
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) ونک مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

محله های دیگر
فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در شمال تهرانفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در شرق تهرانفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در غرب تهرانفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در جنوب تهرانفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در مرکز تهرانفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در دهکده المپیکفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در امام حسینفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در میردامادفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در پیروزیفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در اکباتانفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در صادقیهفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در پونکفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در تجریشفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در جوان مرد قصابفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در قلهکفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در شهرانفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در تهرانسرفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در گیشافوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در بلوار کشاورزفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در نارمکفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در زعفرانیهفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در مرزدارانفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در نازی آبادفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در جردنفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در شهرک ولیعصرفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در میدان ولیعصرفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در یوسف آبادفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در فرمانیهفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در تهرانپارسفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در ستارخانفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در امیر آبادفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در جیحونفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در سهروردیفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در ظفرفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در پل رومیفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در نیاورانفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در دولت آبادفوق تخصص کلیه (نفرولوژی) در گاندیبهترین پزشکان ونک