فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان غرب تهران
فیلتر تخصص

دکتر متخصص خون در غرب تهران

مهرداد مشهدیان
فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان)
17 سال تجربه
تهران، بلوارفرحزاد
(75 نظر)
4.6

اولین نوبت:

17 اردیبهشت ساعت 21:00
حمید حمیدی زاده
فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان)
22 سال تجربه
تهران، تهران ویلا
(30 نظر)
4.4

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 18:00
فاطمه رجبی پور
فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان)
26 سال تجربه
تهران، بلوارفرحزاد
(18 نظر)
4.1

اولین نوبت:

9 اردیبهشت ساعت 10:30
نعمت الله رستمی
فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان)
33 سال تجربه
تهران، بلوارفرحزاد

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 18:00
عبدالعلی شهراسبی
فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان)
تهران، شهرک غرب
نوبت فعال ندارد
وحید کاوه
فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان)
تهران، تهران
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های تالاسمی، فاویسم، هموفیلی، سرطان خون ، کم خونی و... می‌توانید به متخصص فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) غرب تهران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر خون در غرب تهران

دکتر خون (Hematologists) پزشکی است که روی خون مطالعه کرده و در تشخیص مشکلات موثر بر گلبول‌های قرمز، گلبول‌های سفید، پلاکت‌ها، رگ‌های خونی و مغز استخوان تخصص دارد. دانشجویان پزشکی پس از اتمام دوره عمومی می‌توانند وارد رشته تخصص داخلی شده و پس از اتمام این دوره تحصیلی، رشته فوق تخصص هماتولوژی را انتخاب کنند. دکتر خون در غرب تهران می‌تواند به درمان انواع اختلالات خونی مانند کم‌خونی (Anemia)، هموفیلی (Hemophilia)، اختلالات لخته‌شدن خون، لوسمی (Leukemia)، لنفوم (Lymphoma) و میلوما (Myeloma) بپردازد.

لیست پزشکان متخصص خون در غرب تهران

هماتولوژیست‌های بسیاری در غرب تهران مشغول طبابت هستند و تهیه کردن لیستی از آن‌ها می‌تواند برای افراد دشوار باشد. خوشبختانه مجموعه درمانکده برای رفاه حال هم‌وطنان عزیز، لیستی از بهترین و ماهرترین فوق تخصصان خون در غرب تهران تهیه کرده است. شما می‌توانید از طریق سایت و اپلیکیشن درمانکده علاوه بر لیست فوق تخصصان خون به سوابق کاری پزشکان نیز دسترسی داشته باشید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص خون

برخی از دلایل مراجعه به فوق تخصص خون عبارت‌اند از: ۱. درمان سرطان خون و لنفوم لوسمی نوعی سرطان خون است که در آن تعداد زیادی گلبول سفید در بدن تولید شده؛ اما این گلبول‌های سفید کار خود را به‌درستی انجام نمی‌دهند. آن‌ها شروع به از بین بردن گلبول‌های قرمز و پلاکت‌ها کرده و فعالیت این سلول‌ها را مختل می‌کنند. لنفوم نیز بسیار شبیه لوسمی است و گلبول‌های سفید خون را تحت تاثیر قرار می‌دهد. فوق تخصص خون در تشخیص و مدیریت این بیماری‌ها نقش موثری دارند. ۲. بیماری سلول داسی‌شکل علائم هشداردهنده بیماری سلول داسی‌شکل (Sickle Cell Disease) با بیماری کم‌خونی مشترک است؛ بنابراین برای تشخیص دقیق آن باید به فوق تخصص خون مراجعه کرد. این بیماری یک اختلال ژنتیکی است که بیشتر در افراد آفریقایی و اسپانیایی تبار دیده می‌شود. اگر یکی از افراد نزدیک به شما مبتلا به این بیماری است و اخیرا علائم بیماری در شما نیز ظاهر شده، توصیه می‌کنیم فورا به هماتولوژیست مراجعه کنید. ۳. هموفیلی هموفیلی معمولا به‌ دلیل کمبود پلاکت ایجاد شده و باعث کندی در لخته‌شدن خون می‌شود. فوق تخصص خون می‌تواند از روش‌های مختلف از جمله هورمون‌ها و داروهای لخته‌کننده برای کنترل وضعیت بیماری استفاده می‌کند. ۴. ترومبوز سیاهرگی عمقی برعکس هموفیلی، ترومبوز ورید عمقی (Deep Vein Thrombosis) وضعیتی است که در آن لخته‌های خونی از بین نمی‌روند. لخته‌های خون در رگ‌ها ایجاد شده و باعث درد، محرومیت از اکسیژن و در نهایت آسیب به ریه و قلب می‌شود. متخصص خون از جوراب‌های واریس (جوراب فشاری) و داروهای رقیق‌کننده خون برای مدیریت وضعیت فرد استفاده می‌کند.

دکتر خون خوب در غرب تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

برخی از خدمات دکتر خون خوب در غرب تهران عبارت‌اند از:
 • تشخیص انواع اختلالات خونی
 • تعیین بهترین روش درمان برای بیمار از جمله استفاده از روش‌های انتقال خون، پیوند مغز استخوان (Bone Marrow Transplants) و شیمی درمانی (Chemotherapy)
 • مدیریت اختلالات خونی مانند هموفیلی، بیماری سلول داسی‌شکل و تالاسمی (Thalassemia)
 • نظارت بر تزریق خون و عوارض احتمالی آن
 • مراقبت از سرطان خون
 • ارائه مشاوره ژنتیک به زوج‌هایی که سابقه خانوادگی اختلالات خونی دارند

بهترین متخصص خون در غرب تهران

بهترین متخصص خون در غرب تهران باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:
 • تخصص پزشکی و صلاحیت بالینی
 • توانایی همکاری با سایر پزشکان و کادر درمان
 • برقراری ارتباط موثر با بیمار
 • استفاده از جدیدترین پژوهش‌های علوم پزشکی برای درمان بیماران

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر خون در غرب تهران

برای دریافت نوبت از بهترین دکتر خون در غرب تهران باید مراحل زیر را طی کنید:
 • ثبت نام یا ورود به سایت درمانکده
 • جستجوی کلیدواژه «دکتر خون»
 • انتخاب غرب تهران از قسمت فیلترها
 • بررسی رزومه فوق تخصصان خون درمانکده
 • بررسی نظرات سایر کاربران درباره هر دکتر خون
 • انتخاب پزشک، تاریخ و ساعت ویزیت
 • ثبت نوبت

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص خون درمانکده در غرب تهران

هزینه نوبت‌گیری از پزشکان متخصص خون درمانکده بسته به سابقه کاری و خدمات پزشک متفاوت است. شما می‌توانید هزینه ویزیت هر دکتر خون را از پروفایل اختصاصی او مشاهده کنید. لازم به ذکر است، ثبت نوبت از طریق سایت و اپلیکیشن درمانکده کاملا رایگان است و شما فقط باید هزینه ویزیت پزشک را پرداخت کنید.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در شمال تهرانفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در شرق تهرانفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در جنوب تهرانفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در مرکز تهرانفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در دهکده المپیکفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در امام حسینفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در میردامادفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در پیروزیفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در اکباتانفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در صادقیهفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در پونکفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در تجریشفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در جوان مرد قصابفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در قلهکفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در شهرانفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در تهرانسرفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در گیشافوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در بلوار کشاورزفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در نارمکفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در زعفرانیهفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در مرزدارانفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در نازی آبادفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در جردنفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در ونکفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در شهرک ولیعصرفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در میدان ولیعصرفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در یوسف آبادفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در فرمانیهفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در تهرانپارسفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در ستارخانفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در امیر آبادفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در جیحونفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در سهروردیفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در ظفرفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در پل رومیفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در نیاورانفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در دولت آبادفوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) در گاندیبهترین پزشکان غرب تهران