مشاوره با بهترین دکتر آنلاین شنوایی سنجی و سمعک(ادیولوژیست)

با مشاهده لیست پزشکان، آدرس و زمان حضور آنها، از بهترین دکتر آنلاین شنوایی سنجی و سمعک(ادیولوژیست) مشاوره آنلاین تلفنی، تصویری و متنی دریافت کنید.

جستجو در نتایج

زمان نوبت

جنسیت

مشاوره آنلاین کارشناس شنوایی سنجی و سمعک(ادیولوژیست)

  • مرتب‌سازی براساس:
  • بیشترین رضایتمندی
  • منتخب
  • زودترین نوبت
not-found متاسفانه موردی یافت نشد !!!

پزشکی که در زمینه تشخیص، بررسی و درمان اختلالات شنوایی و دهلیزی تخصص دارد، متخصص شنوایی سنجی یا ادیولوژیست نامیده می شود. دکتر شنوایی سنجی اختلالات شنوایی، وزوز گوش، اختلالات ناشی از عدم تعادل در نوزادان، کودکان، بزرگسالان و افراد پیر را شناسایی کرده و درمان می کند.

اختلالاتی که برای آنها باید به متخصص شنوایی سنجی و سمعک مراجعه کرد عبارتند از انواع اختلالات شنوایی کم مانند مشکل در شنیدن حرف های دیگران، مشکل شنوایی در مکان های شلوغ، نشنیدن صداهای بلند، نشنیدن صدای زنان و کودکان، ضعف شنوایی ناشی از افزایش سن، وزوز گوش، زنگ زدن گوش، سخت شدگی داخل گوش، سرگیجه های بی دلیل، گوش درد، نقص های ژنتیکی و مشکلات زایمان.

عوامل ایجاد بیماری ها و اختلالات مربوط به شنوایی بسیار پیش رونده هستند و نیاز به پیشگیری، تشخیص و درمان هر چه سریع تر و زودتر دارند. از مهم ترین بیماری های مربوط به این بخش می توان به کم شنوایی، تومورهای خوش خیم، جسم خارجی در گوش، مشکلات مادرزادی کانال گوش یا شکستگی کانال گوش در هنگام تولد، وزوز گوش، مشکلات پردازش شنوایی، بدشکلی های گوش خارجی، اختلالات تعادلی و سرگیجه، عفونت گوش میانی یا بیرونی، انسداد کامل با موم گوش، زوال استخوان های گوش میانی (اسفنج ها)، تثبیت استخوانچه، سوراخ شدن غشا تیمپانیک یا حفره ای در پرده گوش، پیرگوشی، عفونت های ویروسی، لخته های خونی که به رگ های کوچک تغذیه کننده عصب شنوایی می روند، اختلالات رگ های خونی از جمله فشار خون بالا و اختلالات انعقاد خون اشاره کرد.

متخصص شنوایی سنجی و سمعک با گذراندن دوره هایی از جمله مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، دوره طرح و اخذ گواهی پایان طرح، دروس تخصصی مانند مبانی شنوایی، ارزیابی پایه شنوایی، آناتومی و فیزیولوژی دستگاه شنوایی و تعادل، بیماری های گوش و روش های درمان آن، رادیولوژی سر و گردن، اختلالات ارتباطی افراد کم شنوا، تجویز و ارزیابی سمعک و سایر وسایل کمک شنوایی، بیماری های اطفال، روانشناسی مبتلایان به کم شنوایی، نویز و حفاظت شنوایی و روش های توان بخشی، آموزش های لازم برای تشخیص بیماری و انجام روش های درمانی را برای کسب مدرک تحصیلی می گذراند.

درمانکده برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، با همکاری بهترین پزشکان این حوزه، امکان نوبت دهی اینترنتی برجسته ترین پزشکان متخصص، فوق تخصص و پروفسور شنوایی سنجی و سمعک در تهران را فراهم کرده است.

برای انتخاب پزشک خوب شنوایی سنجی و سمعک بدون نیاز به مراجعه حضوری یا تماس با مطب برای دریافت نوبت، به لیست بهترین پزشکان شنوایی سنجی و سمعک مراجعه کرده و با توجه به اولین نوبت خالی پزشک، نظرات بیماران، تلفن مطب و آدرس مطب نوبت خود را آنلاین رزرو کنید.

چگونه می توانم از متخصص کارشناس شنوایی سنجی و سمعک(ادیولوژیست) نوبت حضوری بگیرم؟

چگونه می توانم از دکتر کارشناس شنوایی سنجی و سمعک(ادیولوژیست) مشاوره آنلاین بگیرم؟

چگونه می توانم بهترین کارشناس شنوایی سنجی و سمعک(ادیولوژیست) را انتخاب کنم؟ 

چگونه می توانم با دکتر کارشناس شنوایی سنجی و سمعک(ادیولوژیست) مشاوره آنلاین ویدئویی داشته باشم؟ 

چگونه می توانم زودترین زمان برای ملاقات حضوری با متخصص کارشناس شنوایی سنجی و سمعک(ادیولوژیست) را پیدا کنم؟ 

چگونه می توانم روزهای کاری کارشناس شنوایی سنجی و سمعک(ادیولوژیست) را ببینم؟ 

جستجوی پزشکان متخصص و فوق تخصص
Item 1 of 20