مشاوره با بهترین دکتر آنلاین ارتودنسی

با مشاهده لیست پزشکان، آدرس و زمان حضور آنها، از بهترین دکتر آنلاین ارتودنسی مشاوره آنلاین تلفنی، تصویری و متنی دریافت کنید.

جستجو در نتایج

زمان نوبت

جنسیت

مشاوره آنلاین متخصص ارتودنسی

  • مرتب‌سازی براساس:
  • بیشترین رضایتمندی
  • منتخب
  • زودترین نوبت
not-found متاسفانه موردی یافت نشد !!!

پزشکی که در پیشگیری و اصلاح کردن ناهنجاری ‌های دندانی، دندان های به هم ریخته، اختلالات دهانی، ناهنجاری فکی، کجی دندان، ازدحام دندان، اوربایت، آندربایت، مشکلات تنفسی، بلعی و... تخصص دارد، متخصص ارتودنسی یا ارتودنتیست نامیده می شود. دکتر ارتودنسی پس از اتمام دوره عمومی دندانپزشکی در دانشگاه، به مدت سه سال به صورت تمام وقت دوره تخصصی ارتودنسی دندان را می‌گذراند.

اختلالاتی که برای آنها باید به متخصص ارتودنسی مراجعه کنید عبارتند از جلو و عقب بودن فک، وجود دندان اضافه، دندان های نامنظم، بیرون زده یا خارج از قوس، صحیح نبودن رابطه فک بالا و پایین، نحوه نادرست قرارگیری دندان ها که باعث اختلال در صحبت کردن یا غذا خوردن شده است، سردرد یا مشکلات تنفسی ناشی از اختلالات دهان فک و دندان، افتادن زود یا دیر دندان های شیری، انحراف فک یا صدای فک موقع باز و بسته کردن دهان، گاز گرفتن گونه، تماس دندان های جلویی پایین با سقف دهان، مشاهده فاصله بین قوس دندان بالا و پایین هنگام بستن دهان، عدم تعادل صورتی، دندان قروچه، بزرگی فک بالا، کوچکی فک بالا، بزرگی فک پایین و کوچکی فک پایین.

عوامل ایجاد بیماری ها و اختلالات مربوط به ارتودنسی بسیار پیش رونده هستند و نیاز به پیشگیری، تشخیص و درمان هر چه سریع تر و زودتر دارند. از مهم ترین بیماری‌ های مربوط به این بخش می ‌توان به دندان های اضافه که درون قوس دهانی قرار نگرفته ‌اند، جراحی فک، مشکلات مادرزادی مربوط به دهان و فک، شکاف لب و کام یا لب شکری، تنگی فک بالا، ناهنجاری های فکی، ناهنجاری های دهانی، عدم وجود دندان، فرسایش و تخریب استخوان های لثه، جلو و عقب بودن بیش از حد فک بالا و پایین، اختلال در صحبت کردن، اختلال در غذا خوردن، مشکلات تنفسی، دندان های نامنظم و به هم ریخته، کیس های پیچیده ترمیم و عصب کشی و ناراحتی های شدید لثه اشاره کرد.

متخصص ارتودنسی با گذراندن دوره هایی از جمله دوره عمومی شش ساله دندان پزشکی، دوره ۳ تا ۴ ساله درمان ناهنجاری های دهانی-فکی و دوره های بازآموزی حرفه‌ای، آموزش های لازم برای تشخیص بیماری و انجام انواع روش های درمانی را برای کسب مدرک تحصیلی می‌گذراند.

درمانکده برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، با همکاری بهترین ‌پزشکان این حوزه، امکان نوبت دهی اینترنتی برجسته ترین پزشکان متخصص، فوق تخصص و پروفسور ارتودنسی در تهران را فراهم کرده است.

برای انتخاب پزشک خوب ارتودنسی بدون نیاز به مراجعه حضوری یا تماس با مطب برای دریافت نوبت، به لیست بهترین پزشکان ارتودنسی مراجعه کرده و با توجه به اولین نوبت خالی پزشک، نظرات بیماران، تلفن مطب و آدرس مطب نوبت خود را آنلاین رزرو کنید.

چگونه می توانم از متخصص ارتودنسی نوبت حضوری بگیرم؟

چگونه می توانم از دکتر ارتودنسی مشاوره آنلاین بگیرم؟

چگونه می توانم بهترین متخصص ارتودنسی را انتخاب کنم؟ 

چگونه می توانم با دکتر ارتودنسی مشاوره آنلاین ویدئویی داشته باشم؟ 

چگونه می توانم زودترین زمان برای ملاقات حضوری با متخصص ارتودنسی را پیدا کنم؟ 

چگونه می توانم روزهای کاری متخصص ارتودنسی را ببینم؟ 

جستجوی پزشکان متخصص و فوق تخصص
Item 1 of 20