نمایش پزشکان در شهر تهران
فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
فیلتر تخصص

دکتر متخصص سرطان کلیه

جواد نصیری
متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)
19 سال تجربه
تهران، بلوار آیت الله کاشانی
(18 نظر)
4.3

اولین نوبت:

6 مرداد ساعت 19:00
نادر رش احمدی
متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)
28 سال تجربه
تهران، قیطریه

اولین نوبت:

31 تیر ساعت 17:00
سوالات متداول

چگونه می‌توانم بهترین متخصص سرطان کلیه را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای سرطان کلیه را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر سرطان کلیه نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص سرطان کلیه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک سرطان کلیه ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص سرطان کلیه مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر سرطان کلیه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک سرطان کلیه از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام بدهید.

چگونه می‌توانم با دکتر سرطان کلیه مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های سرطان کلیه، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعاتشان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان نوبت حضوری با متخصص سرطان کلیه را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای سرطان کلیه بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص سرطان کلیه را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر سرطان کلیه مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره پشتیبانی برای رزرو نوبت آنلاین

دکتر سرطان کلیه

سرطان یکی از مهم‌ترین بیماری‌های کلیه است. این بیماری به دلیل رشد سلول‌های غیر طبیعی در بافت کلیه رخ می‌دهد. این سلول‌ها به مرور زمان توده‌ای به نام تومور تشکیل می‌دهند و حتی ممکن است به سایر نواحی بدن گسترش یابند. بیشتر افرادی که برای درمان این بیماری به دکتر سرطان کلیه مراجعه می‌کنند ۶۵ تا ۷۴ ساله هستند. با این حال، احتمال بروز آن در همه گروه‌های سنی حتی کودکان هم وجود دارد.
سرطان کلیه معمولا در مراحل اولیه هیچ علامتی ندارد. اما با گذشت زمان می‌تواند به مشکلاتی مثل خستگی، از دست دادن اشتها، کاهش وزن ناخواسته، تب، احساس درد مداوم در پشت و پهلو یا دفع خون در ادرار منجر شود.

در حال حاضر دقیقا مشخص نیست که چه چیزی باعث سرطان کلیه می‌شود. با این حال، به نظر می‌رسد که بعضی از عوامل مثل افزایش سن، چاقی، سیگار کشیدن، فشار خون بالا و سابقه خانوادگی سرطان کلیه می‌توانند احتمال ابتلا به آن را افزایش دهند.

فوق تخصص سرطان کلیه چه اقداماتی برای بیمار انجام می‌دهد؟

هدف از مراجعه به دکتر سرطان کلیه این است که ابتلای بیمار به سرطان تایید شود و پزشک بهترین راه‌کار درمانی را برای غلبه بر آن پیشنهاد دهد.

در اولین جلسه، پزشک معاینه بدنی کامل انجام می‌دهد و سابقه پزشکی فردی و خانوادگی بیمار را بررسی می‌کند. در حین ویزیت باید فهرست تمام داروها، مکمل‌های غذایی و محصولات گیاهی مصرفی در اختیار پزشک قرار بگیرد.

دکتر سرطان کلیه تمام آزمایش‌ها و اسکن‌هایی که بیمار قبلا انجام داده است را ارزیابی می‌کند و در صورت لزوم از او می‌خواهد که تست‌های دیگری هم انجام دهد. این تست‌ها شامل موارد زیر هستند:

  • آزمایش خون و ادرار
  • تست‌های تصویربرداری مثل سونوگرافی، اشعه ایکس، سی‌تی اسکن و ام‌آرآی (MRI) برای تشخیص تومور یا سایر ناهنجاری‌های کلیه
  • نمونه‌برداری از بافت کلیه

بعد از اینکه پزشک ابتلای بیمار به سرطان را تایید کرد، باید مرحله یا شدت آن را مشخص کند. برای این کار از سی‌تی اسکن یا سایر تست‌های تصویربرداری استفاده می‌شود. میزان پیشرفت سرطان کلیه با اعداد رومی و از I تا IV نشان داده می‌شود. در مرحله I، سرطان فقط روی بافت کلیه تاثیر می‌گذارد. اما در مرحله IV، سرطان پیشرفت کرده و به سایر نواحی بدن گسترش می‌یابد.

بعد از مشخص شدن میزان گسترش سرطان در بدن، پزشک درباره ترس‌ها و نگرانی‌های بیمار صحبت می‌کند و همه گزینه‌های درمانی موجود را برای او توضیح می‌دهد. دکتر سرطان کلیه درمان بیمار را با جراحی و برداشتن توده سرطانی شروع می‌کند. گاهی‌اوقات در این روش فقط تومور و بخش کوچکی از بافت اطراف آن از بدن خارج می‌شود. اما در بعضی موارد لازم است کلیه هم با جراحی برداشته شود.

اگر سرطان محدود به کلیه باشد، احتمالا با جراحی بهبود می‌یابد و به درمان دیگری نیاز ندارد. اما در سرطان کلیه پیشرفته باید سایر راه‌کارهای درمانی از جمله ایمونوتراپی یا پرتودرمانی هم انجام شوند.

خدمات متخصص سرطان کلیه

دکتر سرطان کلیه پزشکی است که می‌تواند برنامه درمان، مراقبت‌های حمایتی و گاهی‌اوقات هماهنگی درمان با سایر متخصصان را سازماندهی ‌کند. این پزشک در طول دوره بیماری وظایف زیر را بر عهده دارد:

  • تشخیص سرطان با انجام تست‌های مختلف
  • مشخص کردن مرحله سرطان
  • صحبت در مورد روش‌های مختلف درمان و انتخاب بهترین گزینه
  • ارائه تمام برنامه‌های درمانی ممکن و ارائه توصیه‌ها
  • نظارت بر روند درمان
  • کمک به بیمار برای مدیریت علائم و عوارض جانبی مرتبط با سرطان

ویژگی‌های دکتر سرطان کلیه خوب در تهران

از آنجا که سرطان کلیه بیماری مهمی است و درمان به موقع آن اهمیت زیادی دارد، دکتر سرطان کلیه باید از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر هستند:

۱- به صورت حرفه‌ای آموزش دیده و از یک دانشگاه معتبر فارغ‌التحصیل شده است.

۲- با علم روز آشنا است. چون هر روز در حوزه پزشکی تحقیقات جدید انجام می‌شود و به همین دلیل با گذشت زمان می‌توان از روش‌های بهتری برای درمان بیماری‌ها استفاده کرد.

۳- درک عمیقی از عملکرد کلیه‌ها و دستگاه ادراری دارد و با مشکلات مرتبط با آن‌ها به خوبی آشنا است.

۴- انعطاف‌پذیر است و به سرعت خود را با روش‌های تشخیصی و درمانی جدید وفق می‌دهد.

۵- می‌تواند از روش‌های مختلف برای تشخیص بیماری‌های کلیه استفاده کند.

۶- از مهارت‌های ارتباطی خوب برخوردار است؛ بنابراین بیمار می‌تواند به راحتی و بدون استرس مشکلات خود را با او در میان بگذارد.

۷- با دقت و بدون شتاب‌زدگی بیمار را معاینه می‌کند و به صحبت‌های او گوش می‌دهد.

۸- به جزئیات توجه می‌کند و هیچ علامتی را هر چند کوچک نادیده نمی‌گیرد.

۹- مزایا و معایب درمان‌های پیشنهادی خود را به طور کامل و بدون استفاده از اصطلاحات پیچیده پزشکی برای بیمار توضیح می‌دهد.

۱۰- دلسوز است و می‌تواند دغدغه‌ها و نگرانی‌های بیمار را به خوبی درک ‌کند.

۱۱- مسئولیت‌پذیر و رازدار است.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر سرطان کلیه در تهران

مانند بسیاری از سرطان‌ها، درمان سرطان کلیه زمانی موثرتر است که بیماری به موقع تشخیص داده شود. اگر علائم سرطان کلیه از جمله درد پهلو و دفع خون در ادرار را تجربه می‌کنید، در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنید. پزشک می‌تواند با تست‌های تشخیصی مختلف علت مشکل شما را شناسایی کند و درمان مناسب را برای آن پیشنهاد دهد.

اگر به مشورت با دکتر سرطان کلیه نیاز دارید، می‌توانید با مراجعه به بخش «نوبت حضوری» یا «مشاوره تلفنی یا آنلاین» در سامانه نوبت‌دهی درمانکده به راحتی پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید و از او برای ویزیت حضوری یا مشاوره آنلاین وقت بگیرید. درمانکده برای هیچ‌کدام از خدمات خود هزینه اضافی دریافت نمی‌کند؛ بنابراین شما باید فقط هزینه ویزیت پزشک را بپردازید.

 

   
مشاهده بیشتر