درمانکده
دکتر محمدمهدی احمدزاده

دکتر محمدمهدی احمدزاده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدمهدی احمدزاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدمهدی احمدزاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدمهدی احمدزاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدمهدی احمدزاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدمهدی احمدزاده چیست؟

دکتر محمدمهدی احمدزاده فوق تخصص شبکیه هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدمهدی احمدزاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدمهدی احمدزاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدمهدی احمدزاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدمهدی احمدزاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدمهدی احمدزاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدمهدی احمدزاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی احمدزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی احمدزاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدمهدی احمدزاده

دکتر محمدمهدی احمدزاده فوق تخصص شبکیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدمهدی احمدزاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 9 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 68555 هستند. آدرس مطب دکتر محمدمهدی احمدزاده تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدمهدی احمدزاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدمهدی احمدزاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدمهدی احمدزاده

دکتر محمدمهدی احمدزاده دارای مدرک فوق تخصص شبکیه و متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدمهدی احمدزاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدمهدی احمدزاده فوق تخصص شبکیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر