نوبت دهی دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی  متخصص داخلی

دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی

متخصص داخلی
شماره نظام پزشکی : 106067
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 7سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 11 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی

دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 106067 هستند. آدرس مطب دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی 11 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی

دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی دارای مدرک متخصص داخلی و دارای برد تخصصی داخلی و عضو هیئت علمی استاددانشگاه هستند. دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 15 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 15 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدکریم هروی بوژآبادی متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.