درمانکده
دکتر مجید پوراسد

دکتر مجید پوراسد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مجید پوراسد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مجید پوراسد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مجید پوراسد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مجید پوراسد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مجید پوراسد چیست؟

دکتر مجید پوراسد متخصص چشم هستند.

زودترین نوبت دکتر مجید پوراسد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مجید پوراسد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مجید پوراسد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مجید پوراسد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مجید پوراسد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مجید پوراسد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مجید پوراسد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجید پوراسد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مجید پوراسد

دکتر مجید پوراسد متخصص چشم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مجید پوراسد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 35 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 19429 هستند. آدرس مطب دکتر مجید پوراسد تهران است. شما میتوانید از دکتر مجید پوراسد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مجید پوراسد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مجید پوراسد

دکتر مجید پوراسد دارای مدرک متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مجید پوراسد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مجید پوراسد متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر