نوبت دهی دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن  متخصص چشم

دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن

متخصص چشم
شماره نظام پزشکی : 22832
تجربه 31سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن چقدر است؟

دربارۀ دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن

دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن متخصص چشم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 31 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 22832 هستند. آدرس مطب دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن تهران است. شما میتوانید از دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن

دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن دارای مدرک متخصص چشم هستند. دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 2 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 2 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.