نوبت دهی دکتر میر مسعود سعیدی حسینی  فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) 

دکتر میر مسعود سعیدی حسینی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) 
شماره نظام پزشکی : 29927
تجربه 21سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر میر مسعود سعیدی حسینی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر میر مسعود سعیدی حسینی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر میر مسعود سعیدی حسینی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر میر مسعود سعیدی حسینی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر میر مسعود سعیدی حسینی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر میر مسعود سعیدی حسینی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر میر مسعود سعیدی حسینی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر میر مسعود سعیدی حسینی چقدر است؟

دربارۀ دکتر میر مسعود سعیدی حسینی

دکتر میر مسعود سعیدی حسینی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی)  از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میر مسعود سعیدی حسینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 21 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 29927 هستند. آدرس مطب دکتر میر مسعود سعیدی حسینی تهران است. شما میتوانید از دکتر میر مسعود سعیدی حسینی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر میر مسعود سعیدی حسینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میر مسعود سعیدی حسینی

دکتر میر مسعود سعیدی حسینی دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی)  و متخصص چشم و دارای برد فوق تخصصی جراحی پلاستیک پلک، اربیت و استرابیسم و دارای برد تخصصی چشم هستند. دکتر میر مسعود سعیدی حسینی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 12 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 12 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میر مسعود سعیدی حسینی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی)  به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.