درمانکده
دکتر سید حسن شهیدی

دکتر سید حسن شهیدی

تهران
4.2
5 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید حسن شهیدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر سید حسن شهیدی

مطب بلوار کشاورز

بلوار کشاورز - بین خیابان جمالزاده و کارگر - پلاک 340 - ساختمان پزشکان بهار - جنب داروخانه دکتر شیدادوست- واحد 1

هنوز بیمارهای دکتر سید حسن شهیدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید حسن شهیدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید حسن شهیدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید حسن شهیدی چیست؟

دکتر سید حسن شهیدی فوق تخصص قرنیه هستند.

زودترین نوبت دکتر سید حسن شهیدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید حسن شهیدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید حسن شهیدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید حسن شهیدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید حسن شهیدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید حسن شهیدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید حسن شهیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید حسن شهیدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید حسن شهیدی

دکتر سید حسن شهیدی فوق تخصص قرنیه به شماره نظام پزشکی 18238 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 36 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر سید حسن شهیدی: بلوار کشاورز - بین خیابان جمالزاده و کارگر - پلاک 340 - ساختمان پزشکان بهار - جنب داروخانه دکتر شیدادوست- واحد 1

تجربه دکتر سید حسن شهیدی

دکتر سید حسن شهیدی فوق تخصص قرنیه و متخصص چشم است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید حسن شهیدی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید حسن شهیدی فوق تخصص قرنیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر