درمانکده
دکتر حسین معصومی اصل

دکتر حسین معصومی اصل

تهران
4.5
12 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:30

آدرس مطب دکتر حسین معصومی اصل

مطب کوی نصر

کوی نصر-خ 31-روبروی داروخانه آنیسون -پ 336

هنوز بیمارهای دکتر حسین معصومی اصل نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسین معصومی اصل نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسین معصومی اصل، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسین معصومی اصل چیست؟

دکتر حسین معصومی اصل فوق تخصص فلوشیپ عفونی کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر حسین معصومی اصل چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسین معصومی اصل را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسین معصومی اصل مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسین معصومی اصل در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسین معصومی اصل رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسین معصومی اصل مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسین معصومی اصل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین معصومی اصل با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حسین معصومی اصل

دکتر حسین معصومی اصل فوق تخصص فلوشیپ عفونی کودکان به شماره نظام پزشکی 32853 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 20 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر حسین معصومی اصل: کوی نصر-خ 31-روبروی داروخانه آنیسون -پ 336

تجربه دکتر حسین معصومی اصل

دکتر حسین معصومی اصل فوق تخصص فلوشیپ عفونی کودکان و متخصص کودکان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حسین معصومی اصل مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حسین معصومی اصل فوق تخصص فلوشیپ عفونی کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر