درمانکده
دکتر محمدجعفر قائم پناه

دکتر محمدجعفر قائم پناه

تهران
4.9
45 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۳ آذر ساعت 16:30
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۴ آذر ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر محمدجعفر قائم پناه

مطب میدان ونک

میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بعد از چهاراه شیخ بهائی، ساختمان 195، واحد 13

هنوز بیمارهای دکتر محمدجعفر قائم پناه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدجعفر قائم پناه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدجعفر قائم پناه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدجعفر قائم پناه چیست؟

دکتر محمدجعفر قائم پناه فوق تخصص قرنیه هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدجعفر قائم پناه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدجعفر قائم پناه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدجعفر قائم پناه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدجعفر قائم پناه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدجعفر قائم پناه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدجعفر قائم پناه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدجعفر قائم پناه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدجعفر قائم پناه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدجعفر قائم پناه

دکتر محمدجعفر قائم پناه فوق تخصص قرنیه به شماره نظام پزشکی 25071 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 29 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر محمدجعفر قائم پناه: میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بعد از چهاراه شیخ بهائی، ساختمان 195، واحد 13

تجربه دکتر محمدجعفر قائم پناه

دکتر محمدجعفر قائم پناه فوق تخصص قرنیه و متخصص چشم است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمدجعفر قائم پناه مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محمدجعفر قائم پناه فوق تخصص قرنیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر