درمانکده
دکتر نادیا درویشی زاده

دکتر نادیا درویشی زاده

تهران
4.9
7 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۰ مهر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر نادیا درویشی زاده

مطب ستارخان

ستارخان، بین فلکه اول و چهارراه خسرو، روبروی بانک قوامین، پلاک ۹۶۴، ساختمان پزشکان سبز، طبقه 3 *(مطب تا ۱ ساعت معطلی دارد)

هنوز بیمارهای دکتر نادیا درویشی زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نادیا درویشی زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نادیا درویشی زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نادیا درویشی زاده چیست؟

دکتر نادیا درویشی زاده متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر نادیا درویشی زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نادیا درویشی زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نادیا درویشی زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نادیا درویشی زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نادیا درویشی زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نادیا درویشی زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نادیا درویشی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نادیا درویشی زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نادیا درویشی زاده

دکتر نادیا درویشی زاده متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نادیا درویشی زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 29 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 27568 هستند. آدرس مطب دکتر نادیا درویشی زاده ستارخان، بین فلکه اول و چهارراه خسرو، روبروی بانک قوامین، پلاک ۹۶۴، ساختمان پزشکان سبز، طبقه 3 *(مطب تا ۱ ساعت معطلی دارد) است. شما میتوانید از دکتر نادیا درویشی زاده خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نادیا درویشی زاده 10 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر نادیا درویشی زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نادیا درویشی زاده

دکتر نادیا درویشی زاده دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نادیا درویشی زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نادیا درویشی زاده متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر