درمانکده
راحله میرمجربیان

راحله میرمجربیان

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر راحله میرمجربیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر راحله میرمجربیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از راحله میرمجربیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی راحله میرمجربیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص راحله میرمجربیان چیست؟

راحله میرمجربیان کارشناس ارشد مامایی هستند.

زودترین نوبت راحله میرمجربیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت راحله میرمجربیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از راحله میرمجربیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین راحله میرمجربیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از راحله میرمجربیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به راحله میرمجربیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت راحله میرمجربیان چقدر است؟

هزینه ویزیت راحله میرمجربیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره راحله میرمجربیان

راحله میرمجربیان کارشناس ارشد مامایی به شماره نظام روانشناسی م18175 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 20 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه راحله میرمجربیان

راحله میرمجربیان کارشناس ارشد مامایی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به راحله میرمجربیان مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از راحله میرمجربیان کارشناس ارشد مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر