درمانکده
دکتر اصغر آقامحمدی

دکتر اصغر آقامحمدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر اصغر آقامحمدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر اصغر آقامحمدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اصغر آقامحمدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اصغر آقامحمدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اصغر آقامحمدی چیست؟

دکتر اصغر آقامحمدی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر اصغر آقامحمدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اصغر آقامحمدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اصغر آقامحمدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اصغر آقامحمدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اصغر آقامحمدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اصغر آقامحمدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اصغر آقامحمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اصغر آقامحمدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر اصغر آقامحمدی

دکتر اصغر آقامحمدی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر اصغر آقامحمدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 35 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 17715 هستند. آدرس مطب دکتر اصغر آقامحمدی تهران است. شما میتوانید از دکتر اصغر آقامحمدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر اصغر آقامحمدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر اصغر آقامحمدی

دکتر اصغر آقامحمدی دارای مدرک فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر اصغر آقامحمدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر اصغر آقامحمدی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر