درمانکده
دکتر مهدی رمضان شیرازی

دکتر مهدی رمضان شیرازی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهدی رمضان شیرازی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهدی رمضان شیرازی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهدی رمضان شیرازی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهدی رمضان شیرازی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهدی رمضان شیرازی چیست؟

دکتر مهدی رمضان شیرازی فلوشیپ ارتوپدی کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر مهدی رمضان شیرازی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهدی رمضان شیرازی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهدی رمضان شیرازی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهدی رمضان شیرازی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهدی رمضان شیرازی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهدی رمضان شیرازی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی رمضان شیرازی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی رمضان شیرازی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر مهدی رمضان شیرازی

دکتر مهدی رمضان شیرازی فلوشیپ ارتوپدی کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهدی رمضان شیرازی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 97718 هستند. آدرس مطب دکتر مهدی رمضان شیرازی تهران است. شما میتوانید از دکتر مهدی رمضان شیرازی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مهدی رمضان شیرازی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهدی رمضان شیرازی

دکتر مهدی رمضان شیرازی دارای مدرک فلوشیپ ارتوپدی کودکان و متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهدی رمضان شیرازی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهدی رمضان شیرازی فلوشیپ ارتوپدی کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر