درمانکده
دکتر بهنام صفرپور لیما

دکتر بهنام صفرپور لیما

تهران
4.8
120 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر بهنام صفرپور لیما به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بهنام صفرپور لیما نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بهنام صفرپور لیما نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بهنام صفرپور لیما، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بهنام صفرپور لیما چیست؟

دکتر بهنام صفرپور لیما فلوشیپ صرع هستند.

زودترین نوبت دکتر بهنام صفرپور لیما چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بهنام صفرپور لیما را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بهنام صفرپور لیما مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بهنام صفرپور لیما در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بهنام صفرپور لیما رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بهنام صفرپور لیما مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بهنام صفرپور لیما چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهنام صفرپور لیما با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر بهنام صفرپور لیما

دکتر بهنام صفرپور لیما فلوشیپ صرع به شماره نظام پزشکی 100433 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 15 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر بهنام صفرپور لیما

دکتر بهنام صفرپور لیما فلوشیپ صرع و متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر بهنام صفرپور لیما مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر بهنام صفرپور لیما فلوشیپ صرع به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر